Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tuning - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tuning (/Temat-Tuning-1188)

Strony: 1 2 3


Tuning - lokarz - 27-01-2010 21:28

Siema ostatnio wpadłem na pomysł tuningu mojego rowera . Więc chciał bym dodać mu jakichś kilka bajerów . A więc chciał bym was zapytać o pomysły jak go ztuningować. Tym którzy mają pisać takie komentarze np. ty powalony chyba jesteś że chcesz sie rower zchszanić!!! , Albo na mózg ci padło człowieku znajdź sobie inne zajęcie, czy coś w tym stylu to nawet niech nie pisze. Uwarzam że musze coś w nim zmienić oto zdjęcie mojego roweru: [Obrazek: 20073892.jpg] tylko mój jest bez tarczówek. Nie wiem co w nim zmienić dodać neony, przemalować? Nie wiem prosze o wasze pomysły.


RE: Tuning - Alcor - 27-01-2010 21:31

Wsadź tam zielone neony będzie fajnie wyglądało!


RE: Tuning - lokarz - 27-01-2010 21:39

Widziałem na allegro były zielone, czerwone, niebieskie i białe i to bardzo tanie za 3.60 zł moim zdaniem bardzo tanio


RE: Tuning - Alcor - 27-01-2010 21:50

Możesz kierownice zmienić, amory, pomalować na inny kolorek, zmienić nakrętki od wentyli na takie kolorowe.


RE: Tuning - Songoku - 27-01-2010 22:18

Dobry temat też tuninguje swojego 2-kołowca
1.Nowe opony (żeby rower się lepiej ślizgał na zakrętach) Wink
2.Świecące wentyle
3.Licznik
4.Wymiana niektórych elementów na karbonowe (lżejsze)
5.Może światła tylne z kierunkowskazami i światłem stopu.
6.Naklejki
7.Felgi
8.Może takie coś - koła Twojego roweru będą wyglądały tak, jak tylko sobie wymyślisz. ============== Zajebiste !!!!!!!!!!!!
[Obrazek: spokepov-rower2.jpg]

Film na youtube jak to wygląda link

Ja w moim mam 4 lampy przednie jak na obrazku poniżej i to co wyżej link

[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1335850&t=634...=227122417]
Tu masz więcej fot
[Obrazek: videoproride5.jpg]

[Obrazek: videoproride4.jpg]

[Obrazek: IMG_0801.JPG]
Tu jest link do polskiego dystrybutora Link
Kup to a nie pożałujesz.


RE: Tuning - lokarz - 27-01-2010 23:18

Mam już chyba plana zrobie tak : dodam neony na rame i felgi , wwale licznik , zrobie go szybszego i coś musze jeszcze z kierownicą. Tylko co zrobić by go przyśpieszyć??
Dawajcie pomysły


RE: Tuning - pattu91 - 27-01-2010 23:27

ee Wsadz kartke w widełki tak żeby waliła w koło a do szprych wsadz plastikowe koraliki TO Jest Wyczesany TunNing


RE: Tuning - lokarz - 27-01-2010 23:47

ta widziałem na spryciarze.pl byli tacy kolesie że wsadzili między hamulec tylni a koło puste opakowanie po COLGATE i był prawdziwy odgłos silnika Wink ale mu potem mnie to troche zdziwiło jaki to dźwięk dawało
A jak go przyśpieszyć??
Podajcie wasze pomysły


RE: Tuning - Songoku - 28-01-2010 09:11

Zmniejsz masę roweru.
Wymień :
Korbę, wytrzymalszy Łańcuch, Kaseta 9-rzędowa, Tylna przerzutka Shimano Ultegra RD-6600 GS, Ster, Suport, Piastę, Mostek, Kierownica Carbon, Hamulce najlepiej tarczowe.

Jak to wymienisz to będziesz miał nie rower ale rakietę. Wink


RE: Tuning - lokarz - 28-01-2010 12:07

Znalazłem takie tarczówki:
[Obrazek: mis360550.jpg]

Ale na allegro widziałem to tragedia 1000 coś zł za 2-wie tarczówki