Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na naukę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sposób na naukę (/Temat-Sposob-na-nauke-118779)

Strony: 1 2


Sposób na naukę - Nowotny - 01-08-2015 17:03

Witajcie, trochę interesuję się mniej standardowymi sposobami na naukę, od jakiegoś czasu oglądam i interesuję się bliżej tą tematyką i obecnie na podstawie wielu źródeł wpadłem na pomysł i opracowałem sposób na naukę języka angielskiego. Czy ktoś ma jakiś sposób jak mogę dorobić na tym trochę grosza? Oczywiście z każdej potencjalnie chętnej osobie wszystko tłumaczę i objaśniam jakich programów użyć itp. Ktoś jakieś pomysły?


RE: Sposób na naukę - Mercz - 01-08-2015 17:07

Nie rozumiem zbytnio pytania, masz sposób na naukę języka angielskiego i chcesz na tym zarobić, tak?


RE: Sposób na naukę - Nowotny - 01-08-2015 17:14

Dokładnie i czy jest to możliwe? W internecie widziałem sporo ogłoszeń np o korepetycjach przez skype itp a ja chce po prostu jednorazowo za małe pieniądze wytłumaczyć sposób działania systemu którym można bardzo szybko poprawić poziom swojego angielskiego.


RE: Sposób na naukę - Mercz - 01-08-2015 17:20

Możesz. Nawet ja bym się skusił i to przetestował. Wink


RE: Sposób na naukę - Nowotny - 01-08-2015 17:23

A jakieś porady jak zacząć bo nic oprócz sposobu nie mam? Smile


RE: Sposób na naukę - Damkofr - 01-08-2015 17:52

Piszesz książkę taki poradnik lub/oraz robisz to w wersji elektronicznej, zakładasz stronę opisujesz ładnie. Zostaje ci promowanie jeśli serio jest skuteczne to będzie schodzić. Też chętnie mogę przetestować sposób.


RE: Sposób na naukę - szykiryki - 01-08-2015 17:56

Najlepiej w formie ebooka czy szkolenia online czy tutoriala video (moze przez interkursy.pl? ).
Jak przygotujesz ładny, perswazyjny landing, wybierzesz dobre miejsca do reklamy to pójdzie bez problemu (oczywiscie bez windowania ceny na niewiadomo jaki poziom Smile).


RE: Sposób na naukę - Mercz - 01-08-2015 18:03

Możesz sprzedawać w formię ebooka. Osobiście jestem zainteresowany sposobem i sam chciałbym go poznać, więc jak coś, to nawet do mnie na PW możesz uderzyć z tym i zacząć ode mnie Big Grin


RE: Sposób na naukę - smagalaz - 03-08-2015 06:04

Niektóre serwisy Premium SMS oferują blokowanie artykułów, aż do momentu wysłania SMS-a przez użytkownika.


RE: Sposób na naukę - Pink134lol - 03-08-2015 08:21

Pamiętaj tylko, że w sieci również jest pełno e-booków, jak nauczyć się języka w kilka tygodni. Mateusz Grzesiak również prowadził szkolenia z tego zakresu i to dawno temu.