Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon (/Temat-Brzytwiasty-Dziennik-Traffic-Monsoon-118715)

Strony: 1 2


Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - razzor1 - 31-07-2015 11:25

Witam wszystkich baaardzo serdecznie! Jestem z Olsztyna, mam 24 lata i jest to mój pierwszy dzienniczek, motywujący mnie do pracy w programie. Już od jakichś dwóch lat zajmuje się zarabianiem w internecie, niestety na TM trafiłem za późno Sad. Trzeba w końcu zacząć coś poważnego... Zaczynam bardzo skromnie jednakże mam duże zamiary!

Z programem zapoznałem się "od deski do deski" zanim w ogóle zdecydowałem się wchodzić, dlatego też jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem, pomogę, doradzę.

Zarejestrowałem się w programie 28 Lipca 2015, tak wiec jest to mój trzeci dzień istnienia w świecie Traffic Monsoon, ale rozpocznę to jako dzień pierwszy, by było mi po prostu wygodniej. Mam nadzieję, że będzie się Wam przyjemnie czytało, a mi współpracowało z programem Smile

DZIEŃ 1:

Na dzień dzisiejszy stan konta przedstawia się następująco:
[Obrazek: QU3KSG6fd.png]

Reklamy do zgarnięcia jeszcze się nie pojawiły, może wieczorkiem coś wpadnie.
Przelałem 200zł na Paypal, ale jako, że przez mój bank nie mogę dokonać płatności błyskawicznej pieniążki będą za 1-2 dni. Jak tylko pieniążki przyjdą kupuję pierwszego AdPack'a i zaczynamy zabawę Smile.

Gdyby ktoś był zainteresowany wspólnym działaniem, służę pomocą Smile
https://trafficmonsoon.com/?ref=razzor91
Do następnego!


RE: Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - Okazzi - 31-07-2015 22:54

Lepiej późno niż wcale, życzę powodzenia i jak największych profitów Big Grin


RE: Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - Damkofr - 31-07-2015 23:28

Po miesiącu ile % jesteśmy na plus od zainwestowanej kwoty?


RE: Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - Dzonyy - 01-08-2015 09:57

Bez reinwestycji po miesiacu nie bedziesz na plusie, bo 110% zwraca sie po okolo 55 dniach.


RE: Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - Zaperr44 - 01-08-2015 12:40

Z jedną paczką nie opłaca się wchodzić lepiej od razu kup więcej Xpokerface


RE: Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - Dzonyy - 01-08-2015 16:55

Nie każdy posiada kapitał na więcej a małymi kroczkami nawet z jednej paczki można zrobić kilka, kilkanaście itd. Wink


RE: Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - Zaperr44 - 01-08-2015 22:34

(01-08-2015 16:55)Dzonyy napisał(a):  Nie każdy posiada kapitał na więcej a małymi kroczkami nawet z jednej paczki można zrobić kilka, kilkanaście itd. Wink

Zysk po 55 dniach z 1 paczki masz 5$ więc nie wiem czy to dużo i nie pozwala na dokupienie kolejnej Tongue Ale to twoje konto,twój wybór Big Grin


RE: Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - Bentley1 - 01-08-2015 22:45

Zysk wynosi $5 ale po niecałych 50 dniach (są jeszcze cash linki) może dokupić że środków zgromadzonych na koncie drugą paczkę i zarabiać $2 dziennieSmile


RE: Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - full2000 - 01-08-2015 22:57

Powodzenia!Smile


RE: Brzytwiasty Dziennik - Traffic Monsoon - Captain - 03-08-2015 04:36

Wejście z jedną paczką ma sens o ile program nie upadnie, nie obniży naliczeń etc (jak na razie ma się bardzo dobrze). W końcu z tej jednej paczki można zrobić nieograniczony zysk i dojść nawet i do 100$ dziennie, tyle, że będzie to bardzo dłuuuuuuuugo trwało. Im więcej się paczek kupi tym szybciej dojdzie się do dużych zysków. Ale z tak małym wkładem początkowym też się da do takich zysków dojść. Tyle, ze zajmie to o wiele wiele więcej czasu.