Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na oszusta GetGifts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uwaga na oszusta GetGifts (/Temat-Uwaga-na-oszusta-GetGifts-118702)

Strony: 1 2 3 4 5


Uwaga na oszusta GetGifts - Szrejter - 30-07-2015 23:05

Witam, razem z tym użytkownikiem @[GetGifts] działałem na allegro sprzedając premium. Wszystko ładnie aż do czasu, gdy 2 dni temu dostał wypłatę od allegro za którą mieliśmy kupić jedną rzecz:
[Obrazek: 1918299]

Już na początku były problemy polegające na tym, że unikał kontaktu, nie odpisywał itd. Wtedy już wiedziałem, że coś nie halo i postanowiłem postawić sprawę jasno aż w końcu dziś odpisał (podejrzewam, że tylko z tego względu iż na SB pisałem trochę o nim).
Od razu bez bawienia się napisałem z dość dobrą propozycją dla niego, która polegała na tym, że pewną sumę dam mu po prostu niech ma jako zarobek:
[Obrazek: 221fm8.jpg]
[Obrazek: de31ec.jpg]

Od tego czasu nie raczy odpisać cokolwiek... Ale ja nie będę oszczędzał takich ludzi i zabieram się do działania.
- kontrola US,
- sprzedaż bez DG masowo,
- postaram się o zwrot dla wszystkich, którzy kupili ten produkt bo ja go wysyłałem i on nie ma jak potwierdzić.
- sprawy na allegro
- odwiedzę go w domu bo mam jego dane Smile


Nie wiem chłopaku co Ty sobie myślałeś, ale bądź pewien, że te pieniądze będziesz musiał oddać jak nie mi to użytkownikom, którzy kupili produkt. Oddając mi je jeszcze zarobisz a tak to tylko problemów sobie narobisz.

Hubert Tyniec
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005684971727&fref=ts

Może w końcu przemyślisz i się odezwiesz.
Bez pozdrowień Smile


RE: Uwaga na oszusta GetGifts - ScroX - 30-07-2015 23:14

Bardzo dobra stanowczość ! nie daj się oszukać Smile
Powodzenia i mam nadzieję ze odzyskasz swoje należne 1,5 tysia Wink


RE: Uwaga na oszusta GetGifts - Szrejter - 30-07-2015 23:17

ScroX już wolę niech wszyscy użytkownicy otrzymają zwrot i będę 100% szczęśliwy niż taki oszust jak GG... Mam nadzieję, że zrozumie co zrobił i dobrowolnie odda te 1.5 tyś zarabiając niecałego tysia dla siebie niż mieć więcej problemów z prawem i allegro...


RE: Uwaga na oszusta GetGifts - Duxone00 - 31-07-2015 00:45

Przecież widać że to dzieciak który pewno 13 lat niema, że też chciało Ci się robić z takim jakieś big deal.

w sumie to teraz masz nauczkę Big Grin
Jak go zgłosisz to nie wiem czy sam nie odpowiesz za współudział bo to było tak że on brał kase a Ty dawałeś produkt


RE: Uwaga na oszusta GetGifts - surfer0700 - 31-07-2015 01:03

@[GetGifts] zapraszamy do dyskusji.


RE: Uwaga na oszusta GetGifts - mikuss - 31-07-2015 04:05

@[Szrejter] tak to jest jak się wchodzi z kimś w spółki i sprzedaje coś za kogoś
jeśli zgłosisz to sam oberwiesz rykoszetem jako paser bo byłeś pośrednikiem

sam na siebie składać donos ? dla mnie głupota


RE: Uwaga na oszusta GetGifts - adios123 - 31-07-2015 07:16

Po jego zdjęciach widać, że ma 12-13 lat. Nie wiem jak mogłeś wejść z nim w jakiś biznes :/
Znając życie, nie będzie chciał oddać tych pieniędzy, więc działaj Wink


RE: Uwaga na oszusta GetGifts - Pitek236 - 31-07-2015 07:55

Nie wiem czy to ta sama osoba, ale mam na GG jakiegoś Huberta Tyniec. Sprzedawał tu kiedyś poradnik, i dostał bana za multi.

Jego GG 49305956


RE: Uwaga na oszusta GetGifts - BartekHelp - 31-07-2015 07:58

Nie wiadomo do końca czy to na pewno jego fb. Leć na policję, nie zastanawiaj się.


RE: Uwaga na oszusta GetGifts - Tabalugas - 31-07-2015 08:08

(30-07-2015 23:05)Szrejter napisał(a):  Hubert Tyniec
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005684971727&fref=ts


Rolleyes to juz takie dzieci na allegro handel prowadzą? Szok. Przecież on ma 12 lat.

Pewnie konto na allegro było na ojca, więc PayU pewnie też, więc wypłata poszła na konto jego ojca więc rzeczywiście tej kasy pewnie nie ma, tata dał mu na czekolade a reszta sobie wziął Lol