Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blip LFE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blip LFE (/Temat-Blip-LFE-11868)

Strony: 1 2 3


Blip LFE - BlipLFE - 13-08-2010 23:07

Witam!

1 września 2010 zostanie otwarte konto na blipie w którym będziecie mogli obserwować najświeższe wiadomości z Lockerz. W najszybszym czasie możecie dostawać informacje np. o pytaniach z Lockerz, przetłumaczone wiadomości ze strony głownej lockerz (Hallway), informacje o restocku itd.

Piszę tutaj z prośbą między innymi do admina. Chciałbym dostać pozwolenie na dawanie linków z tego forum na Blipa. Dzięki temu te forum zostanie bardziej popularne. Gdyby ktoś dostał jakąs nagrodę to bym napisał wiadomość, oraz dał link do tematu z unboxem nagrody do tego forum, oraz jeśli by się zbliżał restock dał bym tam IP do Team Speaka, oraz linka do poradnika o TS z tego forum.

Myślę ze to by był dobry pomysł, a wy moglibyście obserować najświeższe informacje z Lockerz, które dostaniecie bardzo szybko.

Link do forumowego Blipa: http://lfe.blip.pl/

Już teraz możesz dodać do obserwowanych, a potem dostawać bardzo szybko informacje, oraz różne rzeczy w jednym miejscu !!!

Pozdrawiam


RE: Blip LFE - Smerfetka - 13-08-2010 23:15

Bardzo dobry pomysł mieć wszystko na 1 stronce. Wszystkie info streszczone w 2 zdania. O i dzięki temu forum stanie się bardziej popularne. Ja jestem całkowicie na TAK !!! Już zakładam konto na blipie i dodaje cię do obserwowanych. Dam se do zakładek http://lfe.blip.pl/

Widzę że już są 3 wpisy czekam do 1 września Smile


RE: Blip LFE - paskur - 13-08-2010 23:17

YYYY oczywiście, że na nie.
Czy mi się wydaje czy reklamujesz konkurencyjną stronę?
Jeszcze mamy ci pomóc? Eeee ?


RE: Blip LFE - Madix071 - 13-08-2010 23:19

no no niezły pomysł fajnie wiedzieć kto dostał nagrodę z lockerz. te forum jest troche zaspamione a tutaj bedzie wszysztko przyporzadkowane również jestem na tak i ten adres stronyj jest bardzo latwy lfe.blip.pl i to chyba oznacza lockerz forum eu ?Big Grin


RE: Blip LFE - BlipLFE - 13-08-2010 23:22

paskur napisał(a):YYYY oczywiście, że na nie.
Czy mi się wydaje czy reklamujesz konkurencyjną stronę?

Czy ta strona wygląda na jakąś konkuręcyjną stronę ?


RE: Blip LFE - paskur - 13-08-2010 23:23

Nie wiem zbyt nie rozumiem idei tego serwisu


RE: Blip LFE - Guru - 13-08-2010 23:25

też słabo kminie ale zapowiada ise interesująco


RE: Blip LFE - BlipLFE - 13-08-2010 23:26

To jest strona typu Facebook, Twitter itd.


RE: Blip LFE - Guru - 13-08-2010 23:30

a no to wiem tylko kto będzie tam zmaieszczać info i po co to nam skoro my już smai w sobie jesteśmy takim blipem lockerz.com
forum czy blip co za róznica


RE: Blip LFE - BlipLFE - 13-08-2010 23:34

Ja będę zamieszczać tam informację najszybciej jak potrafię. Oczywiście na Blipie będą odnośniki do tego forum, a tam wszystko będziesz miał w 1 miejscu info z tego forum, jak i z lockerz.com