Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta Google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Konta Google (/Temat-Konta-Google-118677)

Strony: 1 2


Konta Google - Wybielacz - 30-07-2015 16:24

Hejka!

Przychodzę w ważnej dla mnie sprawie. Otóż zależy mi na masowym tworzeniu kont google. Dotychczas robiłem to, tworząc konto i weryfikując je telefonicznie na stronie k7.net, lecz od jakiegoś czasu nie da się zweryfikować kont poprzez ową stronkę.

Dlatego zwracam się z pytaniem do Was. Czy znacie może inny sposób na bezproblemową i szybką weryfikację kont Google?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam. ^^


RE: Konta Google - Matstos - 31-07-2015 12:13

Podpinam sie pod temat, ale żeby nie było jako spam:
Muszą być koniecznie konta google a nie np. wp o2 czy onet? Tam chyba nie ma weryfikacji telefonicznej.


RE: Konta Google - Wybielacz - 01-08-2015 21:14

Koniecznie potrzebuję kont Google, gdyż tworząc je mam możliwość przesłania darmowych 15 GB danych (w tym wypadku mojej biblioteki wrestlingu) na każde konto, a potem udostępnienie tych filmów na moje konto główne (czyli główny dysk). W tej sposób nie obchodzą mnie już potem te poboczne konta (dopóki istnieją), bo wszystkie filmy mam udostępnione na głównym koncie i po prostu nie muszę się na nie logować. Potrzebuję niezliczoną ilość, być może będę chciał również przechowywać inne dane, dlatego proszę o wsparcie. Smile


RE: Konta Google - Wybielacz - 10-08-2015 00:43

Odświeżam temat.


RE: Konta Google - dusigrosz - 10-08-2015 07:43

Przecież można weryfikować wiele kont za pomocą tego samego numeru. Co za problem użyć swojego własnego? Ja mam chyba z pół tuzina kont Google i prawie wszystkie zweryfikowałem jednym i tym samym, swoim numerem.


RE: Konta Google - Aseciorr - 10-08-2015 10:04

Zalezy jaki numer. Jak orange, nju mobile to mozna dwa razy sms, dwa razy telefonicznie, a po jakimś czasie to sie zniża do jednego. W innych sieciach można po 4 razy


RE: Konta Google - Mlody0946 - 10-08-2015 12:46

Jeśli chodzi ci o sms to skontaktuj się ze mną na PW. Wink


Konta Google - Admin - 11-08-2015 06:18

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Konta Google - Wybielacz - 18-08-2015 18:01

@dusigrosz: Nie można własnym numerem telefonicznym. Mogę bodajże trzy razy na pewien okres, dodatkowo ponoszę za to koszta, a nie chcę - dlatego szukam innego sposobu, stronki do weryfikacji (prócz k7), cokolwiek.

Temat dalej aktualny. Smile


RE: Konta Google - dusigrosz - 22-08-2015 15:10

(18-08-2015 18:01)Wybielacz napisał(a):  @dusigrosz: Nie można własnym numerem telefonicznym. Mogę bodajże trzy razy na pewien okres, dodatkowo ponoszę za to koszta
Wybacz, że robię offtop, ale czemu koszta? Przecież to Google przysyła sms, i to bezpłatny Wink