Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak Utworzyć Takie Coś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Jak Utworzyć Takie Coś (/Temat-Jak-Utworzyc-Takie-Cos-118669)



Jak Utworzyć Takie Coś - kikuss23 - 30-07-2015 14:41

Poniżej zamieszczam zdjęcie z moim blogiem, które dopiero tworzę na bazie blogspota, i mam odnośnie niego pytanko. W jaki sposób mogę utworzyć sobie takie kategorie, na tym pasku co zaznaczyłem strzałką na zdjęciu?

[Obrazek: 86733538459029951845.png]


RE: Jak Utworzyć Takie Coś - BartekHelp - 30-07-2015 14:58

Układ strony czy coś takiego. Jak będę w domu dam dokładnie


RE: Jak Utworzyć Takie Coś - kikuss23 - 30-07-2015 15:08

(30-07-2015 14:58)BartekHelp napisał(a):  Układ strony czy coś takiego. Jak będę w domu dam dokładnie

No właśnie wszedłem w tą zakładkę i nie wiem co dalej, oki jak coś to poczekam. Dzięki.


RE: Jak Utworzyć Takie Coś - Pink134lol - 30-07-2015 15:11

Raczej nie układ strony tylko musisz wejść w
Szablon >> Edytuj kod HTML
Wcisnąć CTRL+F i wyszukać słowo "gry" albo "filmy", oczywiście o ile te kategoria istnieją, bo wyglądają na napisane ręcznie.
Mniej więcej powinno wyglądać to tak:

<li>
<a href='Odsyłacz do treści kategorii [zazwyczaj lista postów z danym tagiem/zakładką]'>
Nazwa kategorii
</a>
</li>
Kopiujesz to i wklejasz poniżej kodu.


RE: Jak Utworzyć Takie Coś - kikuss23 - 30-07-2015 15:29

(30-07-2015 15:11)Pink134lol napisał(a):  Raczej nie układ strony tylko musisz wejść w
Szablon >> Edytuj kod HTML
Wcisnąć CTRL+F i wyszukać słowo "gry" albo "filmy", oczywiście o ile te kategoria istnieją, bo wyglądają na napisane ręcznie.
Mniej więcej powinno wyglądać to tak:

<li>
<a href='Odsyłacz do treści kategorii [zazwyczaj lista postów z danym tagiem/zakładką]'>
Nazwa kategorii
</a>
</li>
Kopiujesz to i wklejasz poniżej kodu.

No właśnie Ja chcę utworzyć takowe kategorie Smile


RE: Jak Utworzyć Takie Coś - Pink134lol - 30-07-2015 19:14

Szukaj szablonu, który takowy "pasek" posiada, ponieważ samym kopiuj-wklej nie zdołasz rady stworzyć takiego paska, ponieważ trzeba mu przypisać funkcje, a zazwyczaj są one w tym niezrozumiałym bełkocie na początku kodu HTML.


RE: Jak Utworzyć Takie Coś - Omiasto.pl - 08-08-2015 07:40

To są zakładki menu jak na moim blogu GSM Nowinki

Wygląd -> Menu