Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. (/Temat-Uwaga-na-uzytkownika-xczarny-pobral-zaliczke-i-nie-wyslal-towaru-118640)

Strony: 1 2 3


Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - misiaczek25 - 30-07-2015 08:51

Witam serdecznie, chciałbym ostrzec innych użytkowników jak i również gości przed użytkownikiem xczarny.
Parę dni temu napisałem posta że kupię płytę do Xperi T, 2 dni temu odezwał się do mnie na Gadu-Gadu użytkownik xczarny twierdząc że posiada taki telefon i może go sprzedać. Wpłaciłem zaliczkę w kwocie 25zł po czym kontakt się urwał, nie odpowiada na GG ani na PW jego skrzynka PW jest zapełniona.

Wklejam również jego dane jakie mi podał:

Maciej Stanislawski Warszawa Czeska 6
Numer konta bankowego na które zrobiłem przelew: WBK 05109016650000000122273280
Gadu-Gadu z którego do mnie napisał: 53601945

Jeśli ktoś już miał z nim do czynienia to proszę pisać.

Pozdrawiam


RE: Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - prelude - 30-07-2015 10:04

a po co wpłacałeś zaliczkę za telefon?:/


RE: Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - misiaczek25 - 30-07-2015 10:06

Wpłaciłem dlatego bo miał wysłać telefon a po otrzymaniu telefonu wpłacić resztę.


RE: Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - mikuss - 30-07-2015 10:09

@[Admin] to już jest drugi temat o tej osobie, że kogoś oszukał


RE: Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - MilanFan - 30-07-2015 10:20

Nie raz już próbował oszukać kogoś na wymianie gotówki, wysyłając jako drugi...


RE: Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - Mercz - 30-07-2015 10:23

Jest tu w ogóle ktoś o takim nicku? Rolleyes Czy to tylko na gg taki nick?

Może warto go oznaczyć?


RE: Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - MilanFan - 30-07-2015 10:25

Jest, @[xczarny]...


RE: Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - mikuss - 30-07-2015 10:26

nawet jest dzisiaj on-line
@[MilanFan] jak czarny ma pełną skrzynkę pw to chyba raczej powiadomienia o oznaczeniu nie otrzyma


RE: Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - MilanFan - 30-07-2015 10:30

Wiem o tym, ale Mercz chciał. Jerk2


RE: Uwaga na użytkownika xczarny, pobrał zaliczkę i nie wysłał towaru. - mikuss - 30-07-2015 10:33

ten czarny w profilu ma taki numer gg :

48602768

a tutaj kolega podaje inny