Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube nie wymaga już konta Google+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: YouTube nie wymaga już konta Google+ (/Temat-YouTube-nie-wymaga-juz-konta-Google-118634)



YouTube nie wymaga już konta Google+ - paoz - 30-07-2015 00:26

[Obrazek: Google-Plus-Logo.jpg]

Google od dłuższego czasu kontynuowało politykę wciskania serwisu Google+ do niemal każdej swojej usługi, nawet jeżeli użytkownikom niespecjalnie się to podobało.
Przyszedł jednak czas na posypanie głowy popiołem i wycofanie się z nietrafionego pomysłu. YouTube nie wymaga już konta Google+.


Gdy w 2013 roku Google zdecydowało się wymusić na użytkownikach YouTube korzystanie z konta Google+, na amerykańską firmę posypały się gromy.
Internautom nie podobał się ten wymóg, a w komentarzach rozpętała się prawdziwa wojna (z Bobem i jego czołgiem na czele).

Dwa lata później Google wycofuje się z tego pomysłu i znosi konieczność posiadania konta Google+, by móc wrzucać filmiki, komentować materiały wideo czy zakładać własny kanał.
Komentarze nie będą się już także wyświetlać w serwisie Google+.

Wszystko powróciło zatem do starych zasad. Google postanowiło również usprawnić moderację systemu komentarzy.
Od teraz system ukrywania obraźliwych postów będzie działał znacznie lepiej, analizując liczbę przyznanych negatywów.

Google już od jakiegoś czasu pozbywa się Google+ ze swoich usług.
Całkiem niedawno stało się to ze zdjęciami oraz z Hangouts.
Teraz przyszła kolej na YouTube.
Czyżby amerykańska firma pogodziła się z porażką swojego serwisu społecznościowego?


źródło: KLIK!


RE: YouTube nie wymaga już konta Google+ - KacperIvD - 30-07-2015 00:43

Ja tam lubię Google+ i nie wiem dlaczego inni tego nie nawidzą...


RE: YouTube nie wymaga już konta Google+ - Wybielacz - 01-08-2015 21:58

A ja osobiście cieszę się, że pozbywają się Google+. Ciekaw jestem, czy dalej do komentarzy będzie można wklejać jakiekolwiek linki, gdyż kiedyś nie dało się.


RE: YouTube nie wymaga już konta Google+ - domin_dz - 01-08-2015 22:54

Google zrobił trzy podstawowe błędy przy tworzeniu portalu społecznościowego - jego adres, zmuszanie do korzystania z niego i "google" w nazwie. Facebook się kiedyś znudzi ludziom jak myspace a wtedy google miałoby ogromną szansę na odebranie użytkowników ze swoimi możliwościami marketingowymi.