Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie usługi pozycjonowania wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jakie usługi pozycjonowania wybrać? (/Temat-Jakie-uslugi-pozycjonowania-wybrac-118603)



Jakie usługi pozycjonowania wybrać? - Vister81 - 29-07-2015 16:12

Witajcie :]
Przymierzam się do strzelenia porządnego kopniaka w tyłek mojemu blogowi i szukam usług, które mi to ułatwią.
Chodzi mi tutaj o jakieś Gigi z fiverra, które są sprawdzone i które faktycznie działają (jakieś piramidy linków, zaplecza, profile, etc.), lub coś podobnego z Seoclerks lub też z innej witryny.

Za rady ludzi doświadczonych i obeznanych będę sypał reputami na lewo i prawo Lol


RE: Jakie usługi pozycjonowania wybrać? - prelude - 29-07-2015 17:15

nie sądzę, że ktoś Ci tutaj wskaże giga, który "działa' , raz że ten ktoś najpewniej kupił więcej gigów i je przetestował na różnych stronach (TAK SIĘ ROBIĆ POWINNO) więc reput....to wieszSmile a dwa (co jest ważniejsze), że ten sam gig co jemu dał władzę nad topami (hyhy) może zupełnie nie sprawdzić się u Ciebie..


RE: Jakie usługi pozycjonowania wybrać? - Vister81 - 29-07-2015 17:25

Po części masz rację.
Ale nie uważam, że każdy sprawdził kilka/kilkanaście usług, zanim trafił na coś wartościowego :]