Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiązanie Paypal`a z karta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Powiązanie Paypal`a z karta (/Temat-Powiazanie-Paypal-a-z-karta-118594)

Strony: 1 2


Powiązanie Paypal`a z karta - kamilg49 - 29-07-2015 13:07

Witam, założyłem sobie konto w banku Pekao S.A.
Posiadam karte MasterCard, chcialem ja powiazac z Paypalem.
A wiec tam dodaje, wpisuje dane klikam zapisz ... a ty taki komunikat
"Niestety nie możemy dodać tej karty. Spróbuj dodać do swojego konta inną kartę."

Proszę o pomoc Smile


RE: Powiązanie Paypal`a z karta - Bentley1 - 29-07-2015 19:13

Ta karta jest debetowa?


RE: Powiązanie Paypal`a z karta - marcel_kk - 29-07-2015 20:15

@[kamilg49] Do konta PayPal możesz dodać jedynie kartę kredytową / debetową,
dlatego że PayPal ściąga z karty sumę około 10 zł i po kilku dniach ta kwota wraca na konto.
Domyślam się że ta kartę którą chcesz dodać to jest karta płatnicza.


RE: Powiązanie Paypal`a z karta - linoskoczek - 31-07-2015 09:56

Kiedy to się zmieniło? Jeszcze jakiś czas temu miałem podłączona zwyczajna, płatniczą.


RE: Powiązanie Paypal`a z karta - marcel_kk - 31-07-2015 11:30

@[linoskoczek] nigdy nie widziałem takiej możliwości aby z karty płatniczej można było ściągnąć środki, zapewne tez mylisz kartę preipad i jej techniczny rachunek, który udaje się dodać do konta PayPal.


RE: Powiązanie Paypal`a z karta - jaro225 - 31-07-2015 12:29

Ale połączyć kartę płatniczą jak najbardziej da radę.
Sam osobiście mam zwykłą kartę płatniczą i jest ona połączona z moim kontem PayPal.


RE: Powiązanie Paypal`a z karta - linoskoczek - 31-07-2015 14:24

@[marcel_kk], pytam, bo kiedyś mogłem połączyć swoją kartę, a teraz wyskakuje dokładnie ten sam komunikat co kolega opisał w pierwszym poście. Z tego co poczytałem na wiki wynika, że mam debetówkę.


RE: Powiązanie Paypal`a z karta - marcel_kk - 31-07-2015 14:47

@[jaro225] i @[linoskoczek] nie wprowadzajcie użytkowników w błąd,
nie było takiej możliwości połączenia konta PayPal z kartą płatniczą i dalej nie ma.
Nie mylcie pojęć: karta płatnicza, debetowa / kredytowa / preipad

[Obrazek: 34ig36u.jpg]


RE: Powiązanie Paypal`a z karta - linoskoczek - 31-07-2015 14:49

@[marcel_kk], ja nie wprowadzam błąd. Ja się pytam jak jest, bo mam ten sam problem co autor tematu. Kiedyś miałem podłączoną swoją kartę, a teraz podłączyć jej nie mogę. Jedno konto, jedna karta, nic się nie zmieniło.


RE: Powiązanie Paypal`a z karta - jaro225 - 31-07-2015 14:58

@marcel_kk
Jak mówiłem, nie mam karty ani debetowej, ani kretydowej, a jednak podłączenie jej z PayPalem było możliwe: http://scr.hu/8ep2/5ztfk
To jest tylko i wyłącznie karta płatnicza..