Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieram na mieszkanie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieram na mieszkanie :) (/Temat-Zbieram-na-mieszkanie-118579)

Strony: 1 2


RE: Zbieram na mieszkanie :) - kuli - 29-07-2015 16:00

poki co nie zajmuje sie sprzedaza na co dzien- czyli jednego dnia poswiece na to 10 min innego 30min a przez 5 dni ani chwili.
ale mam plany utworzenia firmy w UK albo na wyspach Marshalla Smile


RE: Zbieram na mieszkanie :) - fercypia - 29-07-2015 16:15

Powodzenia Lol


RE: Zbieram na mieszkanie :) - kuli - 29-07-2015 16:24

ładne życzenia od ładnej dziewczyny zawsze sa na topie Smile


RE: Zbieram na mieszkanie :) - kuli - 03-08-2015 20:00

Miesiąc zakończony na plus- sprzedało sie wiecej sztuk niz w poprzednim.
W czasie sprzedazy natrafiłem na pewne ograniczenie ktore sam wprowadzilem - ograniczajac tym samym swoj zarobek Smile
Podczas konfigurowania swojego sklepu dałem górne limity na 10 sztuk jednego towaru ktory mozna kupic w jednej przesyłce.
Tak sie trafiło ze przyszła do mnie kobieta ktora kupila akurat max. ilosc towaru -10 sztuk.
Nie można wykluczyc ze kupila by wiecej gdybym dał jej taka mozliwosc Smile
Logicznie rozumujac to mogla kupic wiecej ale musiala by zaplacic za dwie paczki- zrobic 2 razy zamowienie. Tego widocznie nie chciala robic.
Dobrą radą dla poczatkujacych sprzedawcow jest nie ograniczanie klientow i danie im max mozliwosci.
Jak tylko zobaczylem ten zakup podwyzszylem mozliwosc do 60 sztuk i podjelem drobne kroki promocyjne w tym kierunku. Jednak mleko sie wylało a klientka nie kupila tyle co chciala (chyba?)
Screen z zarobku ponizej.

[Obrazek: przelewy4.jpg]


RE: Zbieram na mieszkanie :) - kuli - 05-08-2015 13:28

Bump
Widze ze moj dziennik nie cieszy sie zbyt duza popularnoscia...
Po pierwszym poscie zglosilo sie do mnie sporo osob na gg ktore chcialy wspolpracowac albo robily wywiad ale prawie wszyscy odpadali w przedbiegach.
Pomimo to jak macie jakies pytania to sie pytajcie:-)
Zawsze znajde czas na odpowiedz w sprawach sprzedazy.


RE: Zbieram na mieszkanie :) - smagalaz - 05-08-2015 16:07

Cieszy się, nie cieszy, traktuj go jako miejsce, do którego będziesz mógł wrócić by sprawdzić, jak zaczynałeś Wink Też prowadzę swój dziennik, tyle że u mnie są to gołe tabelki w excelu - ile zarobiłem, ile wydałem, na co wydałem i na czym zarobiłem. Jestem jedynym czytelnikiem, a i tak fajnie mi się go prowadzi.

A co do tego, że idzie się dorobić na prostych rzeczach i potrzebach... Pewnie, że można. Gdyby nie można było, to na ulicach nie byłoby tylu "żebraczek", budek z zapiekankami i piekarni Wink Powodzenia z realizacją celu.


RE: Zbieram na mieszkanie :) - kuli - 11-08-2015 17:50

W sprzedazy od poniedzialku zaczal sie ogolnie okres urlopowy.
Klienci nie kupuja, dostawcy nie odpowiadaja.
Dobrze sprzedaje sie teraz złoto ameryki na deptaku w Gdańsku.
Ja tymczasem poświecam się odpaleniem siostrzanej strony z innym produktem.
I czekam na wrzesień