Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieram na mieszkanie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieram na mieszkanie :) (/Temat-Zbieram-na-mieszkanie-118579)

Strony: 1 2


Zbieram na mieszkanie :) - kuli - 29-07-2015 09:14

Witam
Na forum jestem od pewnego czasu, wczesniej na lockerz, pio itd
Założylem sobie ten dziennik zeby motywowac sie do pracy i/lub czegos sie nauczyc nowego.
Nie dawno wpadlem na pomysl zeby zaczac w internecie sprzedawac tak jak firmy z all, albo te widziane w google.
Początkowy kapital sięgał kwoty ok 500 zl - na nauke co kupic, gdzie sprzedac, u kogo wykupic promocje.
Po czasie nauki, przebudowie strony, zainwestowaniu w lepsza promocje itd po prostu z dnia na dzien zaczelem zarabiac po kilkadziesiat zl zysku

Zalaczam screeny z przelewy24 dla pewnosci ze nie klamie.

Moje krótkie obserwacje (zaledwie 3 miesieczne) doprowadzily mnie do wniosku ze mozna zarabiac grube tysiace na sprzedazy prostych rzeczy typu pomadka do ust, e-papierosy itd

Screeny przedstawiaja typowa sprzedaz detaliczna przez bloga. Taniej kupic towar za granica- drozej sprzedac w polsce- bo tu nie ma go az tak duzo i masowoSmile

Celem takiej sprzedazy i ciaglego rozwoju projektu jest zebranie pieniedzy na mieszkanie a w lepszym wypadku dom na prowincji- wiec troche bede musial uskladac Tongue

Tak sie sklada ze mam kilka pomyslow - co mozna sprzedac, gdzie kupic itd ale brakuje mi pieniedzy a nie chce wszystkiego wydac na jedna dostawe a potem cos sie wydarzy i wiadomo... Smile
Jezeli ktorys z forumowiczow ma pomysly, sprzedaje cos na mala skale, ma troche srodkow na wieksza dostawe moglibysmy sie dogadac i sprzedac cos przy pomocy mojej wiedzy.
Oto screeny =>

[Obrazek: przelewy.jpg]

[Obrazek: przelewy2.jpg]

[Obrazek: przelewy3.jpg]


RE: Zbieram na mieszkanie :) - DawidJ1906 - 29-07-2015 09:27

Powodzenia!


RE: Zbieram na mieszkanie :) - Mroczek - 29-07-2015 09:29

Powodzenia bro Wink


RE: Zbieram na mieszkanie :) - Pawel091 - 29-07-2015 09:30

Nieźle ci idzie. Powodzenia Smile


RE: Zbieram na mieszkanie :) - Sofokles - 29-07-2015 10:31

Odezwij się na pw, podrzucę fajną niszę Smile


RE: Zbieram na mieszkanie :) - 8gruzin8 - 29-07-2015 10:44

subskrybuję


RE: Zbieram na mieszkanie :) - szczygielek - 29-07-2015 11:33

złóż mi propo na PW, mam troche $ do inwestycji Smile


RE: Zbieram na mieszkanie :) - Armin Van Buuren - 29-07-2015 12:08

tez chetnie cos zainwestuje, jesli masz jakies pomysły to pisz na pw Smile


RE: Zbieram na mieszkanie :) - kuli - 29-07-2015 15:28

ok Smile skontaktowalem sie z osobami ktore tego chcialy i dostalem przydatne info na temat niszki z allegro.


RE: Zbieram na mieszkanie :) - rachman - 29-07-2015 15:47

Powodzenia w planach Smile ... no i z fiskusem bo u nas się nie lubi ludzi ambitnych Wink