Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnoscnie subow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Pytanie odnoscnie subow (/Temat-Pytanie-odnoscnie-subow-118570)



Pytanie odnoscnie subow - pixel21 - 28-07-2015 22:15

Jeżeli oferowal bym stanowisko pracy (po prostu oferta pracy, prosze o przeszlanie CV i wgl, nie mówię komuś że dostaniesz prace tylko napisz na email), nastepnie osoba pisze do mnie odnośnie niego na e-mail, a ja odpisuję ze nie ma już wolnych miejsc, czy jest to łamanie prawa i czy taka osoba mogla by mnie w jakikolwiek sposob pozwac do sądu ? Z góry dziękuję za odpowiedz.
Z góry dziekuje za odpowiedz.
P.S W miedzy czasie musi pobrać moj e-mail żeby do mnie napisać za co płaci wiadomo jak to w sub-ach


RE: Pytanie odnoscnie subow - paoz - 28-07-2015 22:31

zarabianie na bezrobotnych?
Najgorsza nisza.


RE: Pytanie odnoscnie subow - bodorek - 28-07-2015 22:34

Nie liczyłbym na to, bo raczej wszystkie serwisy pod suby nie przepadają za tego typu promowaniem i żerowaniem na bezrobotnych Wink


RE: Pytanie odnoscnie subow - pixel21 - 28-07-2015 22:36

Nisza wycelowana jakby to powiedzieć w młodszą kategorie wiekową Wink
Nie zarabiam. Po prostu wpadłem na pewien pomysł który moze zrealizuję, ale na razie zbieram informacje.
Na pewno nie oferuję tysięcy dolarów i innych wymyślonych atutów w tej pracy ale mniejsza z tym.