Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spółka z o.o. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spółka z o.o. (/Temat-Spolka-z-o-o-118522)



Spółka z o.o. - Emblemania - 28-07-2015 10:13

Witam serdecznie.

Poszukuję firmy/osoby, która zajmuje się zakładaniem spółki i prowadzeniem księgowości.
Chciałem się zgłosić do Tax-Care, ale opinie o nich w Internecie nie są zachęcające.
Znacie firmę, która dobrze się tym zajmie?

Zastanawiam się także nad działalnością w UK.
LTD bądź działalność gospodarcza.

Mam zamiar zatrudniać osoby na dzieło i nie wiem jak tutaj z samozatrudnieniem w UK.

Działalność B2B, bez fizycznej siedziby (zastanawiam się nad wynajęciem boxa pod rejestrację spółki).

Jak więcej informacji jest potrzebnych, to proszę pisać.


RE: Spółka z o.o. - Dr Sin - 28-07-2015 19:05

Zakładaniem spółki? To raptem kilka formularzy i umowa spółki w formie aktu notarialnego, co w tym trudnego? Mogę przy tym pomóc bo sam niedawno zakładałem, w necie masz pełno artykułów na ten temat. Prowadzenie księgowości w wypadku spółki zoo to z reguły 5-6 stów, od takiej kwoty się zaczynają ceny, ale jeśli znajdziesz jakąś "znajomą księgową", to jest w stanie robić to taniej co naprawdę polecam - zawsze to jakaś tam oszczędność Jerk2


RE: Spółka z o.o. - manymany43 - 28-07-2015 20:08

A dlaczego nie zgłosisz się do jakiejś mniejszej zdalnej księgowej która zapewni Ci dobry kontakt i lepszą obsługę? Przecież z takimi ludźmi łatwiej i prościej się dogadać niż z jakimiś "gigantami"


RE: Spółka z o.o. - Emblemania - 28-07-2015 23:53

Dlatego pisalem także o osobie.
Interesuje mnie także Ltd, jak już wspomniałem.

Założenie spółki to wiadomo, że pikus, ale optymalizacja, itp. to już wolę aby ktoś się dobrze znał. Nie mam czasu siedzieć na necie nie wiadomo ile czsu, dlatego wolałbym to zlecić komuś dobrze ogarniętemu.

Wiem jaki jest przedział cenowy. Mi chodzi o kogos, kto właśnie za te pieniądze nie narazi mnie na straty. Szukam kogoś z polecenia, bo nie chce randomowej firmy.


RE: Spółka z o.o. - telemark555 - 05-09-2015 23:11

Spółkę z o.o. całkiem sympatycznie zakłada się przez Internet przez system s24 - całkowity koszt ok. 500 zł. Potem jedna wizyta w KRS żeby złożyć wzory podpisów Wink
https://www.biznes.gov.pl/-/s24-krok-po-kroku

Księgowość to rzeczywiście najgorszy ból, zwłaszcza dla firmy z małymi obrotami.


Spółka z o.o. - piotrekprorok - 05-09-2015 23:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.