Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
domena czy hosting + domena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: domena czy hosting + domena (/Temat-domena-czy-hosting-domena-118521)



domena czy hosting + domena - marian123415 - 28-07-2015 10:08

Witam, szukam dobrego hostingu + domeny, ew. Miejsca gdzie mogę zarejestrować sama domenę, gdyż hosting mam na proserwer.pl. czy polecacie coś innego niż proserwer.pl. czy może tam domenę dokupic? zależy mi, żeby nie była za droga. Ew. Mogę gdzieś zarejestrować darmowa domenę i wrzucić na proserwer.pl?

ed. Wiem ze nie po polsku ale w pracy jestem i nie mam jak pisac


RE: domena czy hosting + domena - Lotheo - 28-07-2015 22:12

Zależy jakiej domeny potrzebujesz. Jeśli to mają być "chwilowe" domeny, to bierz za darmo na nazwa.pl, gdzie miałeś wcześniej 6 domen za darmo (nie wiem, czy dalej jest promocja) Przedłużenie domeny kosztuje tam 100 zł. Jeśli potrzebujesz domeny na dłużej, bądź na stałe, to nie opłaca Ci się brać domeny za darmo, skoro możesz ją kupić już za 9.90 zł, a przedłużenie wyniesie Cię wtedy tylko ok 40 zł. Przedłużenie domeny na proserwer kosztuje 79 zł (dużo), a sama rejestracja również nie jest zbyt tania, bo zapłacisz 20 zł. Każdą domenę możesz sobie podpiąć pod jaki hosting Ci się żywnie podoba. Jeśli chodzi o hosting, to proserwer ma słabą ofertę.

Pierwszy racjonalniejszy serwer, ale przestrzeń dyskowa dosyć mała
[Obrazek: kjvULXg.png]

Biznes-host oferuje 10 razy więcej miejsca w tej samej cenie. Do tego na forum znajdziesz aktualne 25-30% kody zniżkowe, więc cena wtedy będzie na prawdę śmiesznie niska Smile
[Obrazek: ax2CqSk.png]


RE: domena czy hosting + domena - linoskoczek - 29-07-2015 11:05

Jaką domenę potrzebujesz? Jeśli jakąś zwyczajną (.pl, .com, .org itp.) to pisz PW i sprzedam Ci najtaniej Wink