Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? (/Temat-Czy-uwazasz-ze-forum-powinno-zmienic-wyglad-szablon-118486)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - rayden - 27-07-2015 19:37

W sumie przydałoby się trochę odświeżenia forum Big Grin Jestem jak najbardziej za zmianą, nawet jeśli ten wygląd przypadł mi do gustu i się do niego przyzwyczaiłem Smile No ale ile można.. czas na zmiany Heart


RE: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - szczygielek - 27-07-2015 19:58

Ja sie przyzwyczaiłem do tego, wiec jesli chodzi o zmiane, to możecie dodać nowy szablon, ale jestem za tym, aby jeśli ktos będzie chciał to moze sobie pozostawić obecny szablon Lol


RE: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - full2000 - 27-07-2015 20:22

Moim zdaniem można dograć nowy szablon i umożliwić zmianę ale domyślnym powinien pozostać ten który jest aktualnie.


RE: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - minion2 - 27-07-2015 20:24

Przyzwyczaiłem się do tego wiec jestem na nie.


RE: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - RadeKK - 27-07-2015 20:44

Dobrze jest jak jest , więc moim zdaniem zmiana wyglądu to tylko niepotrzebna fatyga dla Admina Wink


RE: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - fercypia - 27-07-2015 20:47

Mi się podoba taki wygląd, jaki jest Smile Huh


RE: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - daniel42na - 27-07-2015 20:49

Zmiana całego szablonu wnioskując po tym co pisał admin, to zbyt duża rewolucja, to może przynajmniej odświeżenie css`ów na wzór tego nulledbb np w ten sposób:
http://pasteboard.co/2hlgp7Ol.png
nie jestem grafikiem, ale z tej templatki co mamy obecnie mozna wyrzeźbić coś ładniejszego i bardziej na czasie nie uciekając się do zmiany całego thema.


RE: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - BennQu - 27-07-2015 21:09

Aktualny styl jest świetny, jestem za zostawieniem go Smile


RE: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - Onyke - 27-07-2015 21:10

może by tak zmienić na ipb?


RE: Czy uważasz że forum powinno zmienić wygląd/szablon? - adios123 - 27-07-2015 21:18

[Obrazek: 2872c1l.jpg]

Mój typ, jest bardzo ładny. Wink