Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! (/Temat-Pierwsza-wyplata-z-astrocash-pomocy-118476)

Strony: 1 2


Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - jakahwala - 27-07-2015 14:18

Witam, w sierpniu chcę zlecić moja wyplate z astrocash, moje pytanie jest takie: jak to zrobić? chce przelać normalnie do banku,
czym jest :

IBAN*:
SWIFT*:

gdzie to znaleźć i co wpisać. Pomocy ;p

dam reputa WinkHeart


RE: Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - batman - 27-07-2015 14:21

wpisz w google nazwe swojego banku i kod swift to ci wyskoczy
a iban to wpisujesz PL i numer swojego konta bez odstepow


RE: Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - jakahwala - 27-07-2015 16:25

(27-07-2015 14:21)batman napisał(a):  wpisz w google nazwe swojego banku i kod swift to ci wyskoczy
a iban to wpisujesz PL i numer swojego konta bez odstepow


dzięki Smile
@[batman] a zlecam 1 dnia miesiąca tak?


RE: Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - surfer0700 - 27-07-2015 16:29

Jak masz pieniądze w Available Payout to możesz już zlecać. Jak nie, to czekaj aż tam przeskoczy (czyli 1).


RE: Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - jakahwala - 27-07-2015 16:35

(27-07-2015 16:29)surfer0700 napisał(a):  Jak masz pieniądze w Available Payout to możesz już zlecać. Jak nie, to czekaj aż tam przeskoczy (czyli 1).

@[surfer0700] mam tam 0,79$ to znaczy, że mogę już zlecić moją wypłate, a dostane jakoś koło 10 sierpnia? Smile

EDIT. chyba rozumiem, to jest kwota z zeszlego miesiąca a na jeszcze calkowita kwota nie przeskoczyla na Available Payout czyli dopiero 1. będzie całość zarobionych pieniędzy dostępna w Available Payout? dobrze myślę?


RE: Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - broofie - 27-07-2015 16:42

Nie, bo minimum do wyplaty to 10$.


RE: Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - jakahwala - 27-07-2015 16:45

chyba wiem o co chodzi, dlatego że ostatniego czerwca zaczelam i zarobłlam 0,79$, dlatego to mogę wypłacić, a z lipca nie przeskoczyło jeszcze do Available Payout Tongue


RE: Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - broofie - 27-07-2015 16:52

Dokladnie. Tak jak surfer wspomnial, zarobki z biezacego miesiaca wskakuja do Available Payout pierwszego dnia kolejnego miesiaca. Prosciej rzecz ujmujac, pieniadze zarobione w lipcu przeskaczą do Availabe Payout 1 dnia (w tym przypadku) sierpnia.


RE: Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - jakahwala - 27-07-2015 17:05

(27-07-2015 16:52)broofie napisał(a):  Dokladnie. Tak jak surfer wspomnial, zarobki z biezacego miesiaca wskakuja do Available Payout pierwszego dnia kolejnego miesiaca. Prosciej rzecz ujmujac, pieniadze zarobione w lipcu przeskaczą do Availabe Payout 1 dnia (w tym przypadku) sierpnia.


Dzięki za wytłumaczenie Wink


RE: Pierwsza wypłata z astrocash, pomocy! - AstroCash.org - 27-07-2015 17:55

Potwierdzamy informacje podane wyżej, pierwsza wypłata musi być normalna i zlecona z Available payout. Następne wypłaty będziesz mógł już zlecać w trybie szybkich wypłat po 21 dniu danego miesiąca Smile Pozdrawiamy!