Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z publikowaniem postów na grupach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z publikowaniem postów na grupach (/Temat-Problem-z-publikowaniem-postow-na-grupach-118378)



Problem z publikowaniem postów na grupach - pionto69 - 25-07-2015 21:13

Siemka słuchajcie mam problem z publikowaniem postów na grupach a mianowicie jak chcę wrzucić link (skrócony) z suba to wyskakuje mi takie coś:

[Obrazek: NfeMzuU.png]

próbowałem już wielu skracaczy i ciągle to samo.. próbowałem również zamaskować oba linki i nic.. Wie ktoś może czy da się jednak jakoś opublikować ten post ?
Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi Smile


RE: Problem z publikowaniem postów na grupach - fercypia - 25-07-2015 21:43

Ooo.. znam ten ból, też mam ciągle z tym problem Big Grin
Kiedyś znalazłam jakiś skracacz, który bez problemu wszedł na fb, ale nie jestem w stanie ci powiedzieć jaki..
Tak strasznie dawno to było Big Grin

Mogę jedynie podpowiedzieć, że brałam to z 3 lub 4 strony wyników wyszukiwania google pod hasłem 'skracacz linków' Big Grin


RE: Problem z publikowaniem postów na grupach - tomtom99 - 26-07-2015 17:02

No, bo fb jest w stanie dowiedzieć się co jest pod skróconym linkiem, zwłaszcza, że to bit.ly i jak to co pod nim jest oznaczyli jako podejrzane to nic nie zrobisz.

Ale skoro próbowałeś i nic, to może inaczej to oznaczyli albo twoje konto. Musiałbyś wykonać kilka testów. Na różnych kontach, różnych linkach itp.


RE: Problem z publikowaniem postów na grupach - mlody16918 - 27-07-2015 23:00

Skróć tym: http://us.to/
I przejdzie.


RE: Problem z publikowaniem postów na grupach - Kickster - 27-07-2015 23:08

Najlepszy skracacz nie pomoze jesli pod linkiem sa cycki albo cos w ten desen


Problem z publikowaniem postów na grupach - Artinesse - 01-03-2018 21:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.