Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Whitehat czy Blackhat - Sposób zarabiania ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Whitehat czy Blackhat - Sposób zarabiania ! (/Temat-Whitehat-czy-Blackhat-Sposob-zarabiania-118373)

Strony: 1 2


Whitehat czy Blackhat - Sposób zarabiania ! - Pink134lol - 25-07-2015 18:27

Jw. jaki sposób zarobku bardziej wam odpowiada? Oczywiście biorę pod uwagę również osoby wypowiadające się o sposobie pozycjonowania. Wink


RE: Whitehat czy Blackhat - Mercz - 25-07-2015 18:31

Zdecydowanie Whitehat.
Blackhat rzadko jest w ogóle bezpieczne i zawsze mogą być negatywne efekty, których nie chcemy Wink
Zwłaszcza przy pozycjonowaniu możemy uzyskać "trust rank" co znaczy, że nasza strona nie będzie zaufana.


RE: Whitehat czy Blackhat - AnnaKa - 27-07-2015 17:47

Wszystko zależy od charakteru i zamiarów osoby promującej. Jeden woli reklamować wh zaś drugi woli bh. Jeden się boi skutków ubocznych zaś kolejny spojrzy perspektywą pieniądza. Myślę że BH jest na krótką metę lepszy szybka kasa i tyle. Znów w wypadku WH kasa nie pojawi się od początku lecz będzie to zarobek bardziej progresywny. Taka jest moja opinia ale to tak jak z tym kto co woli. Jeden WH a drugi BH


RE: Whitehat czy Blackhat - prelude - 27-07-2015 17:49

Mercz.........matko jedyna...usun swój postSad


RE: Whitehat czy Blackhat - patulsky1337 - 27-07-2015 19:01

(27-07-2015 17:49)prelude napisał(a):  Mercz.........matko jedyna...usun swój postSad

Niby dlaczego? Ma racje przecież...

Czasami dzięki Blackhat SEO nasza strona w ogóle może być usunięta... wiem bo mnie samego to spotkało.


RE: Whitehat czy Blackhat - count765 - 27-07-2015 19:35

To jak w życiu - możesz poświęcić czas, popracować i otworzyć własny interes, na którym będziesz zbijał pieniądze legalnie, a możesz też zacząć dilować prochami i dużo szybciej zarobisz te same pieniądze, ale zawsze jest ryzyko wakacji za kratkami Big Grin


RE: Whitehat czy Blackhat - Pink134lol - 29-07-2015 22:04

@[count765] Bardzo fajna wypowiedź, podoba mi się. Smile

@[AnnaKa] No a co ty wolisz? Big Grin

A co myślicie o bardziej ryzykownych metodach, przy których wypadałoby się zabezpieczyć i trochę "kombinować"? Wolicie spać spokojnie czy pociąga was trochę Ciemna Strona Mocy?


RE: Whitehat czy Blackhat - prelude - 30-07-2015 10:00

(27-07-2015 19:01)patulsky1337 napisał(a):  
(27-07-2015 17:49)prelude napisał(a):  Mercz.........matko jedyna...usun swój postSad

Niby dlaczego? Ma racje przecież...

Czasami dzięki Blackhat SEO nasza strona w ogóle może być usunięta... wiem bo mnie samego to spotkało.

Przede wszystkim temat jest.... (nie chce napisać głupi), nie jako tytuł a jego rozwinięcie... albo rozmawiamy o seo albo po zarobku..bo to dwie różne kwestie.

Inna kwestia jest taka, że jeśli chodzi o seo to pomijając problemy ludzi z ogarnięciem co to BH to jeszcze szerzone są tu herezje (Twoja wypowiedź o usunięciu) i pisane bzdury (Mercz).... bo ktoś coś gdzieś przeczytał, ale nawet nie wie o czym pisze...

"Zwłaszcza przy pozycjonowaniu możemy uzyskać "trust rank" co znaczy, że nasza strona nie będzie zaufana."

przecież to zdanie to jakiś idiotyzmSmile skoro trust rank OZNACZA ZAUFANIE to jak można napisać, że jego ZDOBYCIE (czyli powiększenie) oznacza, że strona nie będzie zaufana?

fajnie, że chcecie dyskutować, ale dyskutujcie o czymś o czym macie jakieś pojęcie... dlatego lepiej by było jakby ten temat dotyczył samej kwestii zarabiania i dywagacji (raczej moralnych) czy wh czy bh.

Prawda jest taka, że dla osób obeznanych w temacie zarabiania i seo ZAWSZE BH przyniesie większe i szybsze zarobki. Bo taka osoba nie spuszcza się za przeproszeniem (przy seo) nad karami google, które jak już życie pokazało dosięgają również tych co zwą się białymi kapeluszami (wh), tylko w tym czasie co biały kapelusz męczy się z wbiciem do topów, ten od bh zarabia już poważne pieniądze i inwestuje w kolejne strony, które już wędrują do topów, więc jak część z nich dostanie kary to inne już zarabiają a ukarane idą do piachu bo nie ma czasu na bzdury.


RE: Whitehat czy Blackhat - Sposób zarabiania ! - AnnaKa - 30-07-2015 16:45

@[Pink134lol] powiem tak Jerk
Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek Big Grin (wh/bh)


RE: Whitehat czy Blackhat - Sposób zarabiania ! - Admin - 11-08-2015 06:46

@[prelude] to jedyna użytkownik który napisał w tym wątku coś sensownego, nie próbujcie zgrywać znawców w tematach których nie rozumiecie... pomijam że taki temat już istnieje na forum. Zgodzę się że sama treść tematu @[Pink134lol] po raz kolejny pokazuje jego ograniczoną wiedzę i coraz częściej podpada mi to konto pod puste multi do nabijania postów... Próbujesz dyskutować na tematy Ci obce, a wnioskując po wpisach nie potrafiłbyś nawet wymienić po 2 przykłady na sposoby działania w bh/wh.