Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - zozols1 - 24-12-2015 15:19

Ta ... wróciła, masz rację, tylko szkoda, że nie całość.


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - geraxon - 24-12-2015 20:59

Mi własnie dzisiaj przyszła wiadomość z paypala że nie oddadzą pieniędzy...


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Krechaman - 24-12-2015 21:48

Nieciekawie, jeśli nie zwrócą... też złożyłem spór. Na razie czekam i również mi wróciła kasa na Main balance w całości.


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - geraxon - 24-12-2015 21:50

zwłaszcza, że kolejnego sporu nie można otworzyć dla tej samej transakcji


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Minis1 - 25-12-2015 01:46

Ja też dostałem odpowiedź że nie mogą rozwiązać sporu na moją korzyść.. "Zakończyliśmy badanie tej sprawy i niestety nie możemy rozstrzygnąć jej na Twoją korzyść. " Jeszcze dwa spory się toczą ale szanse pewnie słabe jak poprzednie..


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 25-12-2015 09:36

To oznacza że Zabezpieczyli sie i przedstawili dla paypal jak funkcjonowali.

Programy z modelem biznesowym RevenueSharing. W swojej ofercie Mają realne usługi ( najczęściej są to usługi reklamowe )
Kupując adpacka kupujesz wejścia na stronę i wyświetlenia banera.
HQrevshare jest zobowiązany do Dostarczenia twojego ruchu i to robił.
Dzielił się zyskiem kiedy sam zarabiał, kiedy nie zarabiał nie dzielił się.
Tak na prawdę nie musiał się z nami dzielić, ale tak działa Revshare ( Podział zysków między swoich użytkowników )

Moja rada dla ludzi co wchodzą bezmyślnie do programów typu RevenueSharing
Czytajcie Regulamin.
Sprawdzajcie kto za tym stoi.
Sprawdzajcie czy strona ma jakieś certyfikaty itp.
Najważniejsze to Pamiętajcie o RYZYKU .

Programy Revshare mają w swoich ofertach najczęściej realne usługi, i dlatego ciężko jest o zwrot pieniędzy.


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Krechaman - 29-12-2015 01:58

Sprawa rozstrzygnięta, gówno dostałem. Także ten.. dziękuję dobranoc. Poprzednio udało się ugrać mój wkład, ale HQ faktycznie się tym dobrze zajęło. Szkoda, że jakaś sprawa osobista zniszczyła dobry program (chyba, że to ustawka, żeby zamknąć biznes z hajsem, a ludzie panicznie nie wypłacali Smile). Może w mpa jakoś to odrobię.


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - asiorek - 29-12-2015 08:19

Czyli hajsu nie da się odzyskać ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Leos2011 - 29-12-2015 08:57

U mnie to samo, paypal nie mógł rozstrzygnąć sporu na moją korzyść. Czyli wtopa 20$, no cóż, samo życie...W dodatku żadnych info od TM, nadal od 22 grudnia nie mogę się zalogować... Niech ten rok się już kończy i oby przyszły był lepszy Smile


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Diabełek - 29-12-2015 14:38

U mnie także: Po wnikliwym rozpatrzeniu sprawy nie możemy na razie rozstrzygnąć tego roszczenia na Twoją korzyść.