Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - DamianA - 18-12-2015 18:28

Chyba trzeba zmienić program na najkorzystniejszy na daną chwile? Tym bardziej, że są już takie problemy z HQ. Sporo osób na nim zarobiło i tak jak kiedyś wszędzie najdzie ten okres programu...


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 18-12-2015 19:41

Przypominam, że osoby które nie potrafią robić sporu, niech napiszą do mnie a pomogę .

Na razie nie am co zamieszczać w koszu, ponieważ trzeba pomóc ludziom w sporach Smile


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - geraxon - 18-12-2015 21:25

W jaki sposób opisać problem w sporze na paypal? produkt niezgodny z opisem?


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 18-12-2015 22:09

skrzyp3x
Włącz możliwość odbierania wiadomości, bo nie mogę do ciebie napisać i tym samym pomóc.


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - tomek019 - 19-12-2015 11:52

Dlugo HQ nie pozylo Smile

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Leos2011 - 22-12-2015 12:17

Dziś wystąpiłem o spór na PayPal, mam nadzieję, że zwrócą.
No i szczególne podziękowania kieruje pod adresem dariuszxdd. Facet jest więcej niż kompetentny!!! Info do niego na priv napisałem po czym miałem na priv pełen opis jak zrobić spór. Zachowałem tę prywatną wiadomość więc żeby go trochę odciążyć, bo pewnie ma mnóstwo prywatnych postów tego typu, chętnie wszystkim zainteresowanym udostępnię tę wiadomość.
Jeszcze raz wielkie dzięki Dariuszu. I pomyśleć, że kiedyś do Ciebie"podskakiwałem" na tym forum w różnych postach, ehh...byłem wtedy debilem i jak jakiś przemądrzały świeżak chciałem dyskutować z kimś, kto ma 100 razy większą wiedzę na temat zarabiania w sieci niż ja... cóż, pokory człowiek uczy się przez całe życie...

Więc przyjmij moje oficjalne PRZEPROSINY za moje sztubackie zachowania wobec Ciebie.


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - kaczor89 - 22-12-2015 13:11

@Leos2011 mógłbyś mi wysłać na PW info co do tego jak założyć taki spór? Również dzisiaj chciałbym załatwić tą sprawę.


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Krechaman - 23-12-2015 04:56

Ja chyba sobie poradzę, bo już składałem z tym shitem od april i oddali. Najwyżej się odezwę potem Smile


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Amazingovsky - 23-12-2015 23:59

Mi napisali coś takiego:

"Po dalszej analizie Twojego roszczenia dotyczącego użytkownika HQ Advertising stwierdziliśmy, że opisany przez Ciebie problem, towar albo usługa dostarczone w ramach tej transakcji nie podlegają Ochronie kupujących w systemie PayPal. W związku z tym sprawa została zamknięta i nie możemy podjąć żadnych dalszych działań."


RE: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - kaczor89 - 24-12-2015 08:46

Tymczasem po zalogowaniu się na HQ zauważyłem że saldo z moich dwóch wypłat, które już od dłuższego miały status "pending" zostało przeniesione do Main Balance. Coś się dzieje?