Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - czysty24 - 11-12-2015 15:00

Pisali w update ze najpierw zajmą się sporami a potem wypłaty.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 11-12-2015 15:18

Dodatkowo zachęcam do napisania maila lub zadzwonienia do PayPal i dania dobrej opinii w ten sposób szybciej oni uporają się ze sporami, a my będziemy otrzymywać kaskę Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - tomek019 - 11-12-2015 15:41

(11-12-2015 15:18)dariuszxdd napisał(a):  Dodatkowo zachęcam do napisania maila lub zadzwonienia do PayPal i dania dobrej opinii w ten sposób szybciej oni uporają się ze sporami, a my będziemy otrzymywać kaskę Smile

to da sie wydac dobra opinie od tak Big Grin ??? Lol


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - czysty24 - 11-12-2015 16:33

Odnośnie PP.

Na polskiej grupie FB zamiast wysyłać spory to wysyłają maile do PP w celu wydania pozytywnej rekomendacji o HQ. Już taka akcja była robiona przy poprzednich sporach w celu przyspieszenia i nie dopuszczenia do zablokowania konta PP dla HQ. Dzięki tym sporom ci co czekają na wypłaty z PP mogą się nie doczekać lub potrwa do długo. Poprzednim razem odniosło to pozytywny skutek i szybko to odkręcili.
Na głównej grupie podobnie ludzie robili.
Można tez zadzwonić do PP i wydać pozytywną rekomendacje.

Skoro jest taka jak jest sytuacja to można sobie wzajemnie pomóc. Odkręcą spory dostaniemy wypłaty na PP.

Kto chce może napisać na adres:[email protected]

Przykładowy mail:
"
HQ Advertising is a great program.
Han Hanafi is very good and never fails to keep us updated of the process and issues we face.
I personally have never had a problem with cashout. Sometimes Ive been paid instantly and others within a few days. All of my friends and family who have joined have also been very happy with the level of service."


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - madox91 - 11-12-2015 16:43

Świetny pomysł czysty24. mnie takie działanie sie podoba Wink


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - czysty24 - 11-12-2015 16:55

To nie mój pomysł, pojawiło się na taka akcja na głównej grupie FB, ja tylko informuję że taka sytuacja ma miejsce.
Grupa: HQRevshare OFFICIAL PL
Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - baca060 - 12-12-2015 13:00

Czy liczył już ktoś jakie są naliczenia?


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Krechaman - 12-12-2015 14:26

U mnie tak na oko przez prawie dwie doby od czwartku godz. 21 do teraz naliczyło niecały 1% ;d


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - baca060 - 12-12-2015 16:06

U mnie to samo, dlatego pytam czy tylko u mnie tak jest.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Dany_02 - 12-12-2015 16:23

U mnie też tak jakby w miejscu stoi Tongue może to przez tą zmianę skryptu jakieś problemy, w najbliższym czasie powinniśmy zobaczyć czy ruszy do przodu, oby jak najszybciej