Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - czysty24 - 26-11-2015 12:30

Han napisał na fb przed chwilą:
First of all i would lke to say thank you so much for all the wish and prayers for my nephew and family.

Another upset news, despite me still working and paying with my limititaion to be online. Members are not being patient, i understand the frustration situation at HQ and at the same time i did not just abandone HQ. I do what i can to solve the paying withdrawal request,clearing all incoming dispute, balancing on other proccessor to pay the others and attend what issue that i catch up from members.

With all this dispute on Paypal to think that will help members to speed up others processor withdrawal its totally dump. I am not giving up on HQ and will do what i can to keep HQ running as per normal again. Thousands of HQ lover will get hurt of this news. Iam to upset to write anything now. until i have speak to our paypal account manager i will update again.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - bnaibirith - 30-11-2015 09:37

Dzisiaj rano wypłata na paypal już po godzinie. Z 25$ wypłacone 30$ i nadal 17 paczek pracuje Smile Teraz cała kasa w reinwestycje, zobaczymy co będzie .


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - madox91 - 30-11-2015 09:46

U mnie podobnie, kasa na koncie PP w ciągu godziny Lol Dawno tak szybko nie płacili.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 30-11-2015 12:25

Powoli wychodzimy z kryzysu Smile
Ja nawet podczas problemów reinwestowałem.
Jeszcze było trochę sporów na PayPal ale już jest mniej niż więcej.
Także i inne procesory dostaną zastrzyk pieniędzy z PayPal.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Leos2011 - 30-11-2015 12:34

(30-11-2015 12:25)dariuszxdd napisał(a):  Powoli wychodzimy z kryzysu Smile
Ja nawet podczas problemów reinwestowałem.
Jeszcze było trochę sporów na PayPal ale już jest mniej niż więcej.
Także i inne procesory dostaną zastrzyk pieniędzy z PayPal.
Ja tak samo, nawet jak muliło i były problemy to ciągła reinwestycja była no i proszę, program jest w całkiem niezłej kondycji.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - madox91 - 30-11-2015 13:10

A do ilu paczek dociągacie z reinwestycją ?


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Leos2011 - 30-11-2015 13:57

(30-11-2015 13:10)madox91 napisał(a):  A do ilu paczek dociągacie z reinwestycją ?
W sumie to nie wiem...
Na razie idę na żywioł i wszystko co zarobię reinwestuję i tak będzie na pewno do końca roku, potem się zobaczy Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - baca060 - 30-11-2015 15:39

Nie wiem jak u was, ale u mnie są naliczenia poniżej 3% i z dnia na dzień spadają. Jeżeli coś wiecie na ten temat to piszcie.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 30-11-2015 15:39

ja do 500 paczek na razie ( gdzieś za 6-8 dni będę miał ) później będę utrzymywał przez jakiś czas ten stan. reszta do wypłat a w styczniu lub lutym dalej po większą ilość paczek do 1k


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - NEXT86x - 30-11-2015 20:47

Dostał ktoś wypłatę od ubiegłej środy tzn. 25.11 na inny procek niż pp ??

Ostatnio pojawiło się sporo sprzecznych informacji dotyczących wpłat z jednego procesora i wypłat na inne. Czy ktoś ma sprawdzoną wiedzę na ten temat, ponieważ cześć osób z którymi rozmawiałem mówi że może aktualnie wypłacać również na PP, mimo że wszystkie wpłaty szły przez PM lub BTC.