Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - oski121 - 23-11-2015 22:41

Setki tysięcy dolarów pending na PM to dobra kondycja, Pozdrawiam myślących, sam wypłacam tygodniowo jakies 500 zł z tego rev, ale reklamowanie go to ogromna przesada, głównie tyczy się to Ciebie Dariuszu, rozumiem że zwrócisz swoim inwestorom pieniądze skoro na gadu-gadu podstawionym osobą wciskasz kity że Hqrevshare to żyła złota i śmiało możecie inwestować ? Kolejny raz piszę odradzam wejście w tym momencie, zbyt późno.

(23-11-2015 22:20)Leos2011 napisał(a):  oski121
Revshare jak każdy inny, kiedyś musi upaść. Ale teraz jest w dobrej kondycji.
Może zaproponuję, by ten co Ty polecasz komuś obrzydzić?
Bo wiesz, według mnie i z tego co wyczytałem z Tarota i gwiazd na dzisiejszym śniegowym niebie, to program , który Ty polecasz upadnie w ciągu miesiąca, albo dwóch, albo roku bo niebo za bardzo było nachmurzone i nie do końca z gwiazd dało się to wyczytać...
Więc zrobiłem sobie herbatę i myślę sobie: kurde fusy mi prawdę powiedzą, genialny pomysł. No i z tych fusów wyczytałem, że program, który polecasz padnie w ciągu miesiąca, lub dwóch miesięcy lub w ciągu roku ale dokładnie to wiesz nie wiem bo kurde bele jakieś mętne te fusy były...

Rejwus15

Bardzo szanuję Twe podejście do spraw gramatyki języka polskiego, rzadkość w tych czasach Smile

A wróż sobie nawet i ze śniegu który pada aktualnie na Śląsku, mówie jak jest jeżeli ty myślisz innaczej nie ma sprawy, może ja jestem jakiś umysłowo inny i wolał bym wejść w program świeższy niż "stary"... Którego prawdopodobieństwo w stosunku do "starszego" że upadnie jest mniejsze.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 23-11-2015 22:57

każdy kto wchodzi wie o ryzyku.
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem nowszy znaczy lepszy, nie jako revAdBurst miał przebić hqrevshare i wiemy co się dzieję. zanim jednak zacząłem promować sam przetestowałem i całe szczęście że sam straciłem, nie wiele.
Jednak cieszę się że zanim zacząłem promować sam się sparzyłem niż miałbym z zespołem.

Pragnę przypomnieć że Han przechodzi żałobę ostatnio był na pogrzebie bratanka. To również człowiek pamiętajmy.

Dobra zamknijmy temat tego czy opłaca sie reklamować czy też nie.
Bo tak zawszę będzie spór.
Jedni chwalą a drudzy odradzają i zapraszają gdzie indziej.

Przypominam jednak że ten wątek poświęcony jest HQrevshare.
Piszmy na temat.
Życzę wszystkim miłej i spokojnej nocy.
Pozdrawiam


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Leos2011 - 23-11-2015 22:59

Słuchaj oski121
Tu jest dział hyip i każdy jest świadomy, że nie ma gwarancji na żaden program, widzę, że nie zrozumiałeś mojej aluzji a to nie do końca dobrze świadczy o Twej kondycji umysłowej.
Sprawa wygląda prosto: jedziesz na program, który aktualnie płaci a promujesz inny, co do którego są większe wątpliwości czy jest to scam.
Czy możesz logicznie wytłumaczyć swoje postępowanie???


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - czysty24 - 24-11-2015 10:24

Update z FB-HQ

***I heard from Han in Skype****UPDATE NOV 23, 2015**
1) When I said his mom took a fall I misunderstood. (sorry) She is extremely fallen with SADNESS and is very ill because of the loss of her grandson. The boy that passed away was only 21 years old in complete health so the passing was a complete SHOCK. Thank you for all of the condolences and understanding at this great time of sadness for Han's family.
2) Han's mom has very high fever so he is caring for her while Nisa is taking care of the spreadsheet of missing deposits and payouts. If you see your deposit or your payment in Perfect Money this is because Nisa is helping. Please spread positivity when you receive your payment or missing deposit!
3) The instant payouts for Payza and STP are turned off due to the script not being able to handle the IPN. This problem has also caused deposit issues with deposits not showing up
4) Support is about to get better. Han tells me he will allow me back office access to fix certain issues. Please do not crowd my inbox. I do not do cashouts and once again do not have access to the processors. I will figure out the best way to support Han and all of you after him and I get me set up tomorrow. Please be patient.
5) Han says the new repurchase rule of 50/50 is stabilizing the revenue, so HQ will be for longer term. smile emoticon
We can make it through this and Han has NOT forgotten us. Spread the good news. LONG LIVE HQ


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - bnaibirith - 24-11-2015 10:31

Nie rozumiem, jak można narzekać na program z którego wypłaca się co tydzień niezłą sumkę Wink I to między inni dzięki temu, że ludzie go promują i nowi członkowie wpłacają do niego własne środki.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - miki87 - 24-11-2015 19:27

hej ile czekacie n wypłatę z programu na STP, zleciłęm wczoraj o 12:11, narazie nie mam kasy na portfelu


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dawidxi - 24-11-2015 22:17

Mi kasa wróciło na konto w HQ i zleciłem drugi raz wypłatę.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - miki87 - 24-11-2015 22:20

no ja mam tak samo, tylko czy wypłaci wreszcie


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 25-11-2015 09:13

z żalem żegnam się z tymi pieniędzmi, ale Andrzejki idą i trzeba troszeczkę się pobawić. A ta wypłata mi się przyda Smile

[Obrazek: 3png_sxhersq.png]


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Guacamoled - 25-11-2015 09:24

Wpłaciłem 100$, trochę reinwestowałem, większość wypłacałem (około 60$) i nie narzekam Smile