Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - full2000 - 25-10-2015 17:37

(25-10-2015 15:39)oski121 napisał(a):  Cześć, mam do was zapytanie, w Hq działam już od 2 tygodni mój stan paczek to 120 na aktualną godzine, ale naszedł mnie pomysł aby wykorzystać business directory, chodzi mi o klikanie w reklamy za klika jest 0.001 $ mógł bym tak zaprojektować skrypt że klikał by w reklame, czekał by, zamykał okno i odświeżał reklamy, cała czynność trwała by 10 sekund, można przeprowadzić prostą kalkulacje że w ciągu 24h skrypt mógł by wyklikać ~8,6 $ jest to wartość przybliżona, ale no tak zawsze musi być jakieś, ale nie jest to zbyt kolorowe ? W regulaminie nie wczytałem nic zakazanym używaniu takich skryptów czy też botów jest tylko notka o działaniu na szkode serwisu, czy to jest działanie na szkode serwisu ? Taka notka jest w regulaminie
Cytat:7. ANTI-CHEAT POLICY

7.1. Each attempt, in any way, to hack into the system will be logged.
7.2. When you will request payout, our anti-cheat system will analyze your actions and you will be detected if any attempts of hacking happened. In this case your account will be suspended.
7.3. We will always provide a reason why you have been banned by sending you a email regarding the situation.
Oczywiście że jest to działanie na szkodę serwisu. Takie boty i skrypty są zakazane.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 25-10-2015 18:22

Tak jest i to duża szkoda serwisu.. Ponieważ te reklamy ma klikać osoba która być może zainteresuje się reklamą ..


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - oski121 - 25-10-2015 18:46

Dobrze w takim razie bardzo dziękuje wam koledzy za odpowiedź !


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 26-10-2015 08:40

Witam w nowym tygodniu kolegów Smile
[Obrazek: 26-pazdzi_srhxann.png]


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - geraxon - 26-10-2015 09:26

Serwis bardzo przyjemny, zainwestowałem wszystko co wcześniej wygrałem w kasynie Jerk2
niestety moje zaginione $5 dalej do mnie nie wróciło (pisałem wszędzie) i pewnie już nie wróci smutny


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Leos2011 - 26-10-2015 16:04

A w ogóle to jak myślicie: ile jeszcze serwis może pociągnąć? Bo kurcze się zastanawiam nad dokupieniem jeszcze paru paczek ale boję się wtopić...
Wszelkie przemyślenia od doświadczonych inwestorów na temat długości życia programu będą bezcenne dla takich świeżaków jak ja.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Tomcato - 26-10-2015 16:15

Na mój gust do końca roku spokojnie Smile Ludzi wciąż przybywa, właśnie strzeliło 50 000 Big Grin
A dopóki inwestorów przybywa program będzie się trzymał. Jednak jest to HYIP i może paść nawet jutro Tongue Nikt nie jest wróżbitą i na to pytanie ze 100% pewnością nie odpowie Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Leos2011 - 26-10-2015 16:21

No właśnie takich pozytywnych komentarzy oczekiwałem Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 26-10-2015 16:30

Jeżeli się boisz to nie wkładaj Smile
Musisz być zdecydowany. Śledź temat i sprawdź czy coś idzie ku końcowi...
Ja obecnie że tak powiem reinwestuje, mój zespół również jak i chyba wszyscy w programie.

Przypominam są limity z paczkami obecnie max 2500 paczek
500 paczek beginner pack max. 100 USD dziennych naliczeń
500 paczek Basic Pack max. 200 USD dziennych naliczeń
500 paczek Advance Pack max. 400 USD dziennych naliczeń
1000 paczek Expert Pack max. 1600 USD dziennych naliczeń
Razem można mieć 2300 USD dziennie
Max można wypłacić 188 USD ponad 2000 USD zostaje w programie, więc mimo nawet jak by ktoś zechciał szybko wyjąc pieniądze to się nie da więc program nie jest narażony na duże wahania .

Podaje przykład ludzi jacy są w programie

[Obrazek: 120466851_srhnqhw.jpg]

tych ludzi jest dużo i coraz więcej przychodzi, więc ja powiem tak nawet jak by taka osoba nie dokupywała już paczek to przez 4 miesiące wypłacała by tylko te 20 tysięcy USD, ale po co miała by tak robić skoro może spokojnie wypłacać i zarabiać przez lata Smile
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
edit: 27-10-15. godz. 08:42

W końcu Han bierze się za robotę i oświadcza że nie ma miejsca dla ludzi którzy próbują oszukać program i jednocześnie prowadzić do upadku. Jeżeli okaże się że ktoś posiada multi-konto bądź używa botów wylatuje permanentnie z HQrevshare.
Dlatego każdy kto działa uczciwie może być spokojny Smile

w 80 dni wypłacono $2.7 mln
alexa ranking : 6.516


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - rcielak - 27-10-2015 09:05

@dariusz, zarabiac przez lata na hyipie? Proszecie, HQ,AB,RAB to programy srednioterminowew takiej formie nie wytrzymaja roku, a co dopiero lata.

Polowanie na botowcow, multikonta i czarownice to nigdy nie jest dobry znak, ja jak juz wczesniej pisalem wycofuje caly wklad z HQWink