Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Bonezz - 25-10-2015 08:59

W sumie ciężko zrobić sobie urlop od "pracy" która wygląda jakbyś ciągle był na urlopie i sprawdzasz tylko jak hajs rośnie i kupujesz za zarobiony hajs kolejne paczki. Big Grin


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 25-10-2015 10:10

No mniej więcej. Ale ten Program jest tylko kolejnym źródłem dolarów Smile
Przede wszystkim ciężka praca polega na robieniu reklamy, jednak jak ktoś to lubi to sprawia mu to przyjemność Smile .

Zobaczcie jak inni zarabiają Big Grin

[Obrazek: 112195869_srhhhwh.jpg]


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Miko93PL - 25-10-2015 10:46

Pytania do osób które działają w HQ ile wynoszą dzienne naliczenia ?


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Bonezz - 25-10-2015 10:56

Ciężko określić ile ktoś w to wpakował. Skoro działa to od początku sierpnia to do teraz jeśli zebrał tyle hajsu to musiał wpłacić kilkanaście tysięcy euro.
Jeśli ktoś wpłacił taki hajs to po prostu nie ma co z nim robić i wisi mu tak duże ryzyko.

@Miko - dzienne naliczenia to jakieś 0.24$ na dobę z jednej paczki.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Miko93PL - 25-10-2015 11:02

Cytat:Ciężko określić ile ktoś w to wpakował. Skoro działa to od początku sierpnia to do teraz jeśli zebrał tyle hajsu to musiał wpłacić kilkanaście tysięcy euro.
Jeśli ktoś wpłacił taki hajs to po prostu nie ma co z nim robić i wisi mu tak duże ryzyko.

Być może osoba ta zainwestowała '' tylko " $1000 a reszta z prowizji od poleconych. Nawet jeśli ktoś włoży w program parę tysięcy złoty czy euro nie uważam aby takie osoby nie miały co robić z pieniędzmi lub wisiało im ryzyko, może są po prostu przedsiębiorcze i wolą mieć $10 zamiast $5 Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - bnaibirith - 25-10-2015 11:03

Paczki które kupiłem 24 września wypracowały już 7$, więc myślę koło 3% Wink


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - ASTONEQ - 25-10-2015 11:14

Tak wygląda to u mnie obecnie, chyba będę inwestował do 200 paczek Smile

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


Co do naliczeń to w ostatnim czasie na paczkach za 5$ jest 0,21-0,22$ dziennie więc jest to przyzwoity wynik !
Pierwsze paczki zamknęły mi się w około 34-35 dni.

Program ma spory potencjał, mam nadzieję że wprowadzą opcję upgrade konta to może to wydłużyć działanie serwisu.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 25-10-2015 11:24

Właśnie ja jestem zdania że takie abonamenty w Revshare niszczą program, ale HQrevshare jest fajnie zrobiony bo ma limity od początku i nawet jak ktoś wrzuci kokosy to nie wyjmie ich szybko bo dziennie można 188$ Smile
Bufor jest wielki a Han już pracuje nad dodatkami.. Bardziej pod reklamodawców .


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - ASTONEQ - 25-10-2015 11:32

I to jest właśnie świetne, ludzie nie boją się tutaj inwestować co dobrze prognozuje. Zaufanie musi być po dwóch stronach.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - oski121 - 25-10-2015 15:39

Cześć, mam do was zapytanie, w Hq działam już od 2 tygodni mój stan paczek to 120 na aktualną godzine, ale naszedł mnie pomysł aby wykorzystać business directory, chodzi mi o klikanie w reklamy za klika jest 0.001 $ mógł bym tak zaprojektować skrypt że klikał by w reklame, czekał by, zamykał okno i odświeżał reklamy, cała czynność trwała by 10 sekund, można przeprowadzić prostą kalkulacje że w ciągu 24h skrypt mógł by wyklikać ~8,6 $ jest to wartość przybliżona, ale no tak zawsze musi być jakieś, ale nie jest to zbyt kolorowe ? W regulaminie nie wczytałem nic zakazanym używaniu takich skryptów czy też botów jest tylko notka o działaniu na szkode serwisu, czy to jest działanie na szkode serwisu ? Taka notka jest w regulaminie
Cytat:7. ANTI-CHEAT POLICY

7.1. Each attempt, in any way, to hack into the system will be logged.
7.2. When you will request payout, our anti-cheat system will analyze your actions and you will be detected if any attempts of hacking happened. In this case your account will be suspended.
7.3. We will always provide a reason why you have been banned by sending you a email regarding the situation.