Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 20-10-2015 14:37

To jest spowodowane zasypywaniem supportu bzdetami..
Jak tylko dojdą do twojej wiadomości to się odezwą..
Administratorzy piszą aby najpierw pytania kierować do swoich sponsorów..
Bo później te ważne wiadomości są zasypywane tymi błahymi.
---------------------------------------------------------------------------------------
Hello HQFamily,
Guys we understand the frustration on site lag and error to log in and get this kind of somehow diappointing, we know, HQteam need use the site/back office too not that we sit relax and enjoy the lagness....We do have the new sever ready for everyone however we are not able to just move due to configuration and setting with this scripts. It take lots of planning to move a running site. Just remember we 100% passive log in use your repurchase balance buy pack, cashout and wait for payment. Well we know alot of clicker among us, bare with us this few days to grab the penny and just enjoy the hourly revenue. We paying and working to give HQFamily a better palce to earn and advertise.
The Account team going thru some funding that not credited on 18th & 19th. When sending email to payment@hqrevshare. com please corporate give us full details to speed up the process screenshot of transaction and username in HQ.
Thank you to HQ great promoter marketer and supporter with some issue on hand still our sign up, traffic increasing and daily fresh deposit are in good shape.
Theres No issue that cant be resolve if your account having issue just go to proper channel and be PATIENT we will get to there and fix it
We are here and will always be here for HQFamily.
Han

Jak widzicie wszystko jest pod kontrolą i proszę się spodziewać błędów i problemami z logowaniem a osoby które nie otrzymały wypłaty muszą na podany adres podesłać potrzebne dane..
uważam że obecny tydzień nie będzie nas rozpieszczał i proponuje nie zlecać wypłat do czasu przenosin na nowy serwer ( a przenosiny będą dłuższe bo skrypt nie jest kompatybilny) wszystko jest to robione po to żeby później nie było problemów.

edit. 20-12-15. 21:58
I dziś dodatkowe 9 paczek tak więc 119 obecnie Smile

Jak widzicie obecnie są problemy z logowaniem itp. trzeba to przeczekać najzwyczajniej .


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Paziowaty - 20-10-2015 23:25

Dodajmy do tego fakt, iż członkowie Hqrevshare wpłacili łącznie juz 8.5mln$ czyli przeliczajac na nasze lekko ponad 30 mln PLN Wink Wyplacono 2mln $ i wypłaty chodzisz coraz szybciej. Tak więc nic tylko wchodzić.
Aktualnie mam około 80 paczek (na start 23).


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 21-10-2015 07:30

To tylko przez nockę Smile

[Obrazek: adwnyb.jpg]

Przypomnę że zaczynałem od kilku paczek .


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - full2000 - 21-10-2015 13:18

Ja bym chętnie dokupił kilka paczek ale muszę poczekać aż stronka zacznie normalnie działać.
Bo na razie to strach że coś pójdzie nie-tak podczas kupowania, potem trzeba pisać. Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Leos2011 - 21-10-2015 14:05

Moi drodzy powiedzcie mi, czy wy tez macie problem se stronką?
W ogóle często nie chce się otworzyć o zalogowani nie mówiąc...


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - full2000 - 21-10-2015 14:11

up, mamy takie problemy, przecież cały czas o tym się pisze, nawet była informacja od admina ...
Edit: warto dodać że te problemy admin rekompensuje bonusowymi naliczeniami ! Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 21-10-2015 15:50

(21-10-2015 14:05)Leos2011 napisał(a):  Moi drodzy powiedzcie mi, czy wy tez macie problem se stronką?
W ogóle często nie chce się otworzyć o zalogowani nie mówiąc...

Cofaj się i patrz komentarze.. Jak widzę nawet ciężko co niektórym cofnąć się facepalm
--------------------------------------------------------------------------------------
edit, 20:52
Tak było rano :

[Obrazek: adwnyb.jpg]

a tak teraz : ( tam powstała pomyłeczka, bi powinno być 21-10-15, a jest 28 Smile )

[Obrazek: 6i47ml.jpg]


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Karolo - 21-10-2015 22:08

Panowie jest okazja wystartować w nowym programie, mianowicie chodzi o Klon HqRevshare Smile
(poleceni otrzymaja 100% zwrotu prowizji od wpłaty)

nie ma jeszcze informacji odnośnie admina ale może być ciekawie bo napewno da sie zarobic tak samo jak w hq Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - oski121 - 21-10-2015 23:26

Sory za moje prostackie zachowanie,ale to jest temat poświęcony hqrevshare wiec spierdalaj z tym refem stad, i załóż sobie temat jak chcesz... Wracajac do tematu naliczenia są git, zamiast planowych zakupionych 4 paczek zakupione zostaly 9, dziwne te naliczenia, ale mi pasuje SmileSmileSmile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Karolo - 22-10-2015 08:22

oski rozluźnij sie bo ci żyłka pęknie Huh usunełem.

hq działa super wypłaca 100% reinwestycja Smile