Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: HQRevshare - 150% ROI PayPal - madox91 - 09-08-2015 17:11

ja opisuję programy, bo to lubie robić. Inwestycja to juz trochę inna rzecz. Nie namawiam nikogo do inwestycji. Sam przecież to napisałem. Sam jestem ciekawy jak program sie rozwinie. Co do inwestycji to czy tak czy tak będe musiał zainwestować na conajmniej jedną paczkę. Po to, aby wypłacić. Na razie fajnie się klika i potraktujmy to jako zabawę. Dzisiaj z samych tylko klików zarobiłem ok. 0.25$. Na razie na klikach mam uzbierane pół dolca. Szkoda, ze wczesniej nie połapałem się gdzie jest zakładka Business Directory, bo tam sie najwiecej z klików wyciąga.


RE: HQRevshare - 150% ROI PayPal - baca060 - 10-08-2015 09:19

Jeżeli ktoś wykupił adpack to jakie są dzienne naliczania? Po jakim czasie zamknąłby się adpack?


RE: HQRevshare - 150% ROI PayPal - madox91 - 10-08-2015 09:50

@baca060 z informacji jakie znalazłem naliczenia są co pół godziny. Dziennie 2-5%.
znalazłem równiez info o braku fees przy wypłatach - to jest informacja ze strony HQR.
Użytkowników na chwilę obecna jest prawie 2000, bez 10- ciu. Grupa facebookowa również się rozrasta. Jest nawet 1 Polak z 86-oma dapackami. 30% z klików referali. Obecnie jest konkurs na facebooku na poleconych.


RE: HQRevshare - 150% ROI PayPal - baca060 - 10-08-2015 10:16

Ja na razie reklamy sobie klikam i jeszcze z wpłatą kasy mi się nie spieszy bo z reklam ładny zysk jest


RE: HQRevshare - 150% ROI PayPal - madox91 - 23-08-2015 18:19

HQRevshare ma się coraz lepiej. W sieci trwają spekulacje jakoby HQ miałbyć drugim Adbrookiem.
Statystyki na chwilę obecną przedstawiają się tak:
[Obrazek: 6iwlqu.jpg]
Program jest już tak popularny prawie 7000 userów, ( dziennie przypływ ponad 300 users ) i co najważniejsze płaci natychmiast.
Na uwagę zasługuje również fakt, że admin jest bardzo aktywny na facebooku, udziela odpowiedzi, rozwiązuje problemy.
Program ze swoim planem ma być długoterminowy.
Zapraszam chętnych do zabawy Wink


RE: HQRevshare - 150% ROI PayPal - baca060 - 24-08-2015 17:26

Szukałem w regulaminie itp. HQrevshare odnośnie klikania reklam, a dokładnie czy jest obowiązek wyklikania określonej ilości reklam na dany dzień, aby zliczało nam zyski z adpack'ów i nie znalazłem takiej informacji, więc dla upewnienia pytam, czy jest obowiązek klikania w reklamy, czy nie ?


RE: HQRevshare - 150% ROI PayPal - Amarenka - 26-08-2015 00:07

Nie trzeba klikać reklam do naliczeń Smile


RE: HQRevshare - 150% ROI PayPal - Tomcato - 27-08-2015 13:39

Wszedłem do programu z jak na razie jednym AdPackiem zobaczymy jak to wszystko będzie szło Smile


RE: HQRevshare - 150% ROI PayPal - madox91 - 28-08-2015 15:03

Program jest bardzo popularny na innym forum o hyipach. Tam aż w temacie wrze.
Może dlatego, że tutaj użytkownicy są bardziej ostrożni Huh
Ja też się bałem, ale zainwestowałem w 3 paczki po 5$ ... i jak czas pokaże może zainwestuje więcej
[Obrazek: e0sm84.jpg]
2 pierwsze paczki zakupione wcześniej + dzisiejsza paczuszka
4.3% dziennie - takiego wyniku w naliczeniach nawet adbrook nie daje, tam jest bodajże ~`3.2%
Teraz jest najlepszy moment żeby wejść póki jest możliwość wpłaty i wypłaty z paypala,
a wiemy z PP w różnych programach różnie bywało.
Z paypala przy wpłacie pobrało mi 6% opłaty ( zapłaciłem 5,3$), inne procesory 5%.
Przy wypłacie jest opłata. Obecnie czekałem na wypłatę 5h.
Statystyki :
5 dni temu podawałem statystyki popularności witryny ponad 55,0, dzisiaj alexa rank to 35,056,
czyli w ciągu paru dni gigantyczny wzrost.
Rośnie również liczba userów.
W poprzednim poście, sprzed 5-ciu dni było ich 6880, obecnie jest 8745 u.
To oznacza, że program jest coraz popularniejszy i rośnie w siłę.
Minimum depozytu 5$.
Nie trzeba klikać reklam. W Business Directory jest mase linków do klikania. Przedtem były po 0.005$, teraz są po 0.001$
Dla tych co nie wiedzą jak klikać wspomnę tylko, że trzeba klikać w okienka bez napisu "viewed"- obejrzane.
A tak wyglądają plany. Przydział kredytów do wykorzystania na reklamę i reklamę w Business Directory:
[Obrazek: op6and.jpg]
Podobno beginner najlepiej nalicza wow
Im wyższy plan, tym lepsze ( czyt. wyższe ) ROI, ale też więcej kosztują adpacki.
Żeby przejść na wyższy poziom trzeba mieć co najmniej 100 adpacków.
Rekordziści wśród Polaków na polskiej grupie HQRevShare na facebooku mają już po prawie 500 paczek
Przypomnę również swój reflink pod, którym możecie się zapisywać
https://www.hqrevshare.com/?r=madox
Zapraszam Smile


RE: HQRevshare - 150% ROI PayPal - slayer999 - 28-08-2015 18:58

ja jestem w tym programie 5 dni ,nalicza bardzo ładnie, ponad 4 procent dziennie i dokupuje nowe paczki , oby tak dalej
[Obrazek: capture_20150828_194925.jpg]


https://www.hqrevshare.com/?r=slayer