Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - kubn2 - 30-09-2015 19:25

a paczki z 27 nadal stoją


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - madox91 - 01-10-2015 18:01

W dziale z wypłatami umieściłem kolejny dowód wypłaty z HQR z wczoraj. Czas oczekiwania wyniósł 14,5 godziny. To moja 5 wypłata. Udało mi się dojść do 33 adpacków.
Na stronie HQR. piszą, aby być cierpliwym, że adpacki będą wkrótce pracować.
HQRotatingAds.com - to dodatkowy produkt HQR, a ściślej mówiąc reklamy, które możemy wykupywać. Promowanie tego produktu z 15% prowizją za pozyskanego klienta.
Minimum wypłaty spadło z 5 do 2$.
W razie problemów z depozytami proszę pisać do supportu.
Nie wiem dokładnie, ale chyba to jest właściwy mail : [email protected]
Trochę statystyk na koniec, bo jak wiadomo program jest dobry,
26993 userów, z ilością members powoli dogania AdBrook.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - rejwus15 - 01-10-2015 21:06

U mnie już wszystko fajnie ruszyło. Zaczęły pracować paczki z 29!


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - kubn2 - 01-10-2015 21:31

jop ruszyło paczki z 30 też


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 01-10-2015 21:44

Idze wszystko jak burza. Teraz naliczenia będą spore bo Han chce wszystko wyrównać .
Później ok 4%


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Karolo - 01-10-2015 22:13

24 wrzesnia kupilem 1 paczke na start na próbe i do tej pory zrobila 0.31$

chyba mało coś?


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 01-10-2015 22:19

Karolo Spokojnie Smile
Widze że niebyłeś na bierząco z tematem, o tym że sponsor cie nie po informował to już nie ważne .
Właśnie wszystko wróciło do normy . Naliczenia są i będą teraz wyższe aż wszystkie paczki zostaną wyrównane .
Z tego co wiem to naliczenia będą co godzine za jakiś czas .

Info od Założyciela

**Update**
Theres some changes in the distribution. We have change it to HOURLY distribution instead of 30mins. Will update on site soon please let all your downline.
The compensation witll be base on actual revenue %(varies) + 3% for the period of 7 days!
Cashout due to our numbers, all request cashout will be process in less then 36 hours up to 48 hours.
I still have lots of pending support issue will go thru it as fast as i can since this long issue have be resolve!
I WONT ENETERTAIN PEOPLE WHO GET SUSPEND BECAUSE OF DISPUTE, wish you good luck with your future program you in.
BIG thanks to all HQfamily who been with me being patience giving out ideas all this while you guys going to bring HQ to somewhere where peopel will never imagine where we will reach and to this 2 guys Daniel Schmitt (GTA admin )& Mark Thomas (EJ admin) who never fail to support and motivate me from those mean people lol...
Enjoy the SPEED!
Good night


Proszę swoich poleconych po informować co się wydarzyło i jakie są plany .
Pozdrawiam



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - NEXT86x - 01-10-2015 22:50

strona działa dużo szybciej Wink naliczania ruszyły, oby już tak pozostało lub było tylko lepiej Wink


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - full2000 - 02-10-2015 08:02

No to trzeba zainwestować do programuTongue Czekałem na ten moment Huh


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 02-10-2015 09:54

naliczenia są takie jakie miały być po problemach Smile
później wróci do normy ( do fajnej normy) 3%-4% dziennie.
od rana zdążyłem dokupić kolejne 2 paczuszki dziś pewnie z 5-6 kupie dodatkowo. i jak obliczyłem wkład 5$ z paczki powinien 28-30 dni się zwracać Smile paczka będzie zamykać się w granicach 45 dnia co i tak ładnie i stabilnie wygląda Smile