Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zwiększyć RUCH/TRAFFIC na stronie WWW ? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zwiększyć RUCH/TRAFFIC na stronie WWW ? (/Temat-Jak-zwiekszyc-RUCH-TRAFFIC-na-stronie-WWW-118250)



Jak zwiększyć RUCH/TRAFFIC na stronie WWW ? - Pink134lol - 23-07-2015 11:16

Witam, tym razem przedstawię wam kolejną listę z punktami, które powinny was zaciekawić. Ponownie piszę, że prowadząc zbiór poradników na dysku, nie byłem w stanie określić źródła, wiem jedynie, że tekst albo pisałem sam albo tłumaczyłem. Jeśli jednak się mylę, to proszę zgłosić plagiat [ oczywiście po odnalezieniu źródła ].

1. Napisz coś niesamowitego odnośnie twojej niszy i mailuj do innych, by dać im znać.
2. Miej sygnaturę na forach do swojej strony.
3. Wklejaj link do swojej strony na katalogach, ulubionych stronach.
4. Zostawiaj w komentarzach na blogu link do twojej strony.
5. Miej przeciwną opinię wobec wszystkich, wtedy ktoś się tobą zainteresuje [ choć pisanie kompletna bzdur nie pomaga ]
6. Odpowiadaj na pytania Yahoo [Alternatywa zapytaj.onet ]
7. Optymalizuj tytuł twojej strony pod słowa kluczowe, które ludzie wyszukują.
8. Kupuj linki do twojej strony( backlinki), bądź rób ręcznie.
9. Kup recenzje nt. swojej strony na innych stronach
10. Zrób darmowy produkt do pobrania na swojej stronie (pdf, oprogramowania itp)
11. Miej pewność, że nazwa twojej domeny jest krótka i chwytliwa. [ żadne kupa.pl albo dupczonko.pl... ]
12. Użyj na swojej stronie auto-translatora, by inni mogli tłumaczyć ją na swój własny język [ jeśli oczywiście strona jest związana np. z PPA ]
13. Umieść post nt. seksu
14. Umieść post nt. celebrytów
15. Napisz dobry tytuł/nagłówek [To chyba oczywiste? ]


No i oczywiście, obiecany e-book, który przedstawia 120 sposobów, jak zwiększyć ruch na stronie WWW, jest dosyć ciekawy moim zdaniem, macie tam trochę rad odnośnie spamu na forach:
http://przeklej.org/file/JoNMbr/Jak.zwiekszyc.ruch.na.stronie.WWW.pdf

Mam nadzieje, że się spodoba.


RE: Jak zwiększyć RUCH/TRAFFIC na stronie WWW ? - szarydg - 31-07-2015 08:40

dzięki ten e-book się przyda Smile


RE: Jak zwiększyć RUCH/TRAFFIC na stronie WWW ? - KenkyushaKamil - 17-03-2016 21:43

Poproszę o reup jeśli jest taka możliwość Smile
Poprawka już znalazłem Smile