Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog w kilku językach Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Blog w kilku językach Wordpress (/Temat-Blog-w-kilku-jezykach-Wordpress-118153)



Blog w kilku językach Wordpress - jupp82 - 21-07-2015 15:59

Hej,

Czy da się zrobić w Wordpressie blog w kilku językach? Np piszę treść po polsku a "wtyczka", "blog" sam rozpoznaje wchodzącego i wyświetla odpowiednią tekst ale tłumaczony na dany język skąd do nas zawitał Gość. czy też jestem zmuszony robić oddzielne zagraniczne blogi? Blog pod PPA/Sms. Teksty nie były rozbudowane, zdjęcia też te same.
No i jakie hostingi polecacie tak do 50 zł abym się zamknął w całości?
Sorki za offtop ale nie chce kolejnego wątku zakładać. Bo domena to wiem, że najlepiej z końcówką .com.


RE: Blog w kilku językach Wordpress - tomtom99 - 21-07-2015 16:42

Tak, do wp jest pełno takich rzeczy, jednym z pluginów skóry ci to umożliwi jest np. GTranslate https://wordpress.org/plugins/gtranslate/


RE: Blog w kilku językach Wordpress - dyzia - 21-07-2015 21:24

Ja swojego bloga [ale nie pod zarabianie] mam postawionego na hostingu Zenbox i jestem bardzo zadowolona, jak dla mnie śmieszny pieniądz, a zero problemów + dobry support.


Odp: Blog w kilku językach Wordpress - jupp82 - 22-07-2015 17:03

Dzieki Wielki za odpowiedziSmile

Tapnięte....


RE: Blog w kilku językach Wordpress - Frix93 - 27-07-2015 15:58

Ja mam kupiony hosting na klatce Smile Teraz jest promocja -50% na roczne pakiety Smile


Odp: Blog w kilku językach Wordpress - jupp82 - 04-09-2015 21:13

Podniose:

A jak z Gataweyem? Tylko czy dobrze rozumiem gateway? Klient wchodzi na stronke zwabiony pojawia sie okienko i aby obejrzec zawartosc musi wyslac smska.To jest gateway? Jak cos takiego zrobic?
Podobna sprawa z filmami.Wrzucam powiedzmy jakis zwiastun z YT czy zapowiedz gry i jak go zablokowac przed obejrzenie? I ostatnie: Spromocja seriali.Tam musza byc fake inaczej naruszam prawa autorskie?

Tapnięte....


RE: Blog w kilku językach Wordpress - rozekrr - 06-09-2015 14:51

Wszystko zależy od serwisu jaki wybierzesz do promocji swojej strony.
Gateway jak opisujesz udostępnia "coś" za wypełnienie oferty, każdy serwis po założeniu gatewaya daje kod do wstawienia na swój blog, aby gateway się wyświetlał.

Co do filmu i jego zablokowania taka opcja to np. ShareBay, albo serwisy sub-premium sms z programem video na świat. Na forum jest tego masa, wystarczy poczytać Wink