Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - inwestowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - inwestowanie (/Temat-Dziennik-pracy-inwestowanie-118130)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy - inwestowanie - Captain - 21-07-2015 02:06

Zacznę od tego, że od dawna rozgladałem się za czymś gdzie mogę zainwestować trochę pieniędzy, ale długo nie mogłem znaleźć. Prawie wszystko na co się napotykałem, o czym czytałem etc, było dość podejrzane, nie wiadomo skąd biorą się zyski, jakieś chyba piramidy finansowe, jakieś niewiadomo co, a potem okazywało się, ze większość z tego to zwykły scam i oszustwo.

A forexy, opcje binarne etc - tego kiedyś próbowałem, ale to jest prawie hazard. Prawie - bo da się jakoś tam zmaksymalizować szanse na to iż się będzie się wychodziło na + ale jest to bardzo trudne i wymaga jakiegoś skomplikowane pierdzielenia się z wykresami i innymi tego typu rzeczami na które nie mam po prostu teraz siły i którego zwyczajnie nie lubię.


Zainteresowało mnie Trafic Monsoon, na które już kilka razy napotykałem się tu na forum, ale nie wnikałem w nie głębiej. W końcu napisałem do kogoś z forum aby powiedział o tym coś więcej, potem troche przeczytałem etc, obejrzałem webinar i się do tego przekonałem.

Wyglada to na całkiem uczciwą inwestycję i oby taką było.

Nie będę sie tu rozpisywał na czym dokładnie to polega, ale dla zainteresowanych:

Tutaj jest szczegółowo wszystko wyjaśnione. Polecam obejrzeć, wiem, że sie może nie chcieć, webinar aż godzine trwa, ale naprawdę warto poświecić tę godzinę z życia:
https://www.youtube.com/watch?v=sG_rMrQ3yTw

Wszystkich których ten mój temat i wpisy zainteresowały do udziału w tym programie proszę o rejestracje z reflinka: Klik!

A tutaj czysty link. W perwolu wyprany: https://trafficmonsoon.com


No to jedziem!

[Obrazek: Beztytulu_waqnsep.jpg]

Heh, chyba pierwszy raz w życiu wydałem tyle pieniędzy naraz/na jedną rzecz.

[Obrazek: Beztytulu_waqnswq.jpg]


No i tak to obecnie wygląda:

[Obrazek: 444jpg_waqnssr.jpg]

Jak myślicie da się z tego wyżyć?


RE: Dziennik pracy - inwestowanie - yolo89 - 21-07-2015 02:55

ja bym nie ufał tym ziomkom z webinaru złe opinie o nich krążą.
i wedlug mnie trafficmoonson to piramida(utrzymuja się tylko z wpłat nowych użytkowników)co nie znaczy że nie idzie na niej zarobićBig Grin sam mam na tam konto.


RE: Dziennik pracy - inwestowanie - Captain - 21-07-2015 03:21

A jakie opinie o nich krążą i gdzie można je poczytać?

Firma która za tym serwisem stoi jest z tego co wiem normalnie, legalnie zarejestrowana i to w normalnym kraju, a nie jakimś honolulu czy egzotycznych wyspach.

A twórca ponoć ma już kilka serwisów/programów zarobkowych i wszystkie poprzednie działają bez zarzutu.


RE: Dziennik pracy - inwestowanie - Captain - 21-07-2015 20:53

No i tak to wygląda po ponad 20 godzinach od rozpoczęcia inwestycji:

[Obrazek: Beztytulu_waqaene.jpg]




Właśnie przed chwilą wypłaciłem sobie 3,00$ aby przetestować czy aby na pewno to działa. Działa. Dostałem po kilkudziesięciu sekundach 2,94$ na PayPal (z potrąceniem 6 centów prowizji).


RE: Dziennik pracy - inwestowanie - theatixs - 21-07-2015 21:26

Chyba spróbuję


RE: Dziennik pracy - inwestowanie - Captain - 21-07-2015 22:11

Jakbyś miał pytania to pisz na PW. Ekspertem nie jestem bo sam dopiero zacząłem, ale trochę już o tym poczytalem i może będę wiedział.


RE: Dziennik pracy - inwestowanie - Captain - 23-07-2015 23:29

Tak to obecnie wygląda:

[Obrazek: Beztytulu_wqpersn.jpg]


Za jakieś około 3, max 4 dni uzbiera się juz 50$ i będę mógł kupić kolejną paczkę aby zwiększyć dzinny przychód o kolejny 1$.


RE: Dziennik pracy - inwestowanie - jacplac - 28-07-2015 05:23

yolo to nie jest piramida patrz Chodzby na ranking Alexa dzięki czemu tak rośnie? dzięki temu że zgłasza się do programu masa reklamodawców takich którzy nie inwestują tylko kupują reklamy nie tylko swoich stron hyip jqk w innych projektach tego typu ale także sklepów, produktów, firm itd reklama loginowa czyli reklama która widzi każdy po zalogowaniu przez x czasu jest juz zarezerwowana do września 2016 q jeden dzień wyświetlania reklamy to 35 dolarów dodatkowo ponad 200 innych reklamodawców z tego strona juz wychodzi na plus a do tego dochodzi tyle osób i wpłaca ze nawet bez reklam gdyby to była tylko piramida to by się utrzymała ponad 5 lat. dlaczego? osoba kupujący jedna paczkę opłaca 10 innych :-) q założę ze dziennie ludzie kupują nie w dziesiątkach ale setkach paczek.


RE: Dziennik pracy - inwestowanie - full2000 - 28-07-2015 13:33

Powodzenia!Smile


RE: Dziennik pracy - inwestowanie - Bentley1 - 28-07-2015 16:45

Powodzenia w moim ulubionym programieSmile