Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dziennik pracy- Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: dziennik pracy- Youtube (/Temat-dziennik-pracy-Youtube-118036)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 17-09-2015 23:17

(17-09-2015 23:11)ScroX napisał(a):  Ja mam takie pytanie, co zrobić jeżeli każdy mój dodany filmik zwiastuje odrzuceniem od zarabiania ?
Filmik normalnie trafia na stronę ale przy próbie włączenia zarobku - ciągle piszę o prawach - mimo że zrobię go nawet sam.

Jeżeli film który wrzucasz na yt jest w 100% twój to nie mam pojęcia czemu wyskakuje ci informacja o prawach, ale np jeśli dodałeś film który gdzieś znalazłeś albo dodałeś jego fragment to prawdopodobnie yt dopasuje to do innej treści, bo jest już coś takiego na yt albo druga opcja masz 2 ostrzeżenia na kanale i przez to nie możesz monetyzować filmów. wejdź w studio twórców potem kanał i tam będziesz widział czy masz jakieś ostrzeżenia.


RE: dziennik pracy- Youtube - ScroX - 18-09-2015 08:45

Ostrzeżeń żadnych nie mam - Dziwna sprawa, sam tworzysz wszystkie filmy? przecież jak np tworzysz kompilacje to sklejasz różne materiały.


RE: dziennik pracy- Youtube - piotrgk4 - 18-09-2015 12:18

Podpinam się do pytania. W ramach sprawdzenia sam stworzyłem prosty filmik z muzyką na licencji free od youtube. Od razu nie był monetyzowany tym bardziej że youtube nie miał podstawy blokować filmików który sam stworzyłem. W dodatku powalczyłem trochę o prawa do zarabiania na tym filmiki i ciągle chcą jakiś dodatkowych informacji o filmiki. Dałem wszystko co było potrzebne i teraz muszę czekać 2 tygodnie na decyzje co zrobić. Podkreślam że przez ten czas reklamy nie są wyświetlane tak więc dużo tracę na zarabianiu. Pozdrawiam.


RE: dziennik pracy- Youtube - ScroX - 18-09-2015 12:22

Mi aktualnie wyskoczył zielony znaczek ( jak przy zarabianiu ) tylko z znakiem zapytania - "Monitorowany pod kątem możliwego sprawdzania w przyszłości"


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 18-09-2015 13:47

Może to przez to że kanał ma krótki staż albo coś w ten deseń, bo jeśli film jest w 100% twój np nagrałeś telefonem komórkowym jak pies biega u ciebie po podwórku i wyskakuje ci info o prawach autorskich no to coś jest nie tak, osobiście mam konto podpięte pod adsense i nie mam takich problemów, pomimo tego że czasem wrzucę do filmu coś co już na yt jest, co prawda nie wrzucam 100% tego materiału, tylko jakoś to montuje, ale nie mam takich problemów. Druga sprawa jeśli ktoś wrzuca kompilacje wpadek, wypadków itp, które znalazł w internecie. Wtedy nie ma co się dziwić że nie zawsze da do filmu zielonego dolara, bo wtedy jest duże prawdopodobieństwo że coś takiego już jest na yt i dopasowuje to do innego materiału.


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 23-09-2015 14:41

Pierwsza wypłata z yt Smile, niby nie dużo, ale jak za wrzucanie "Głupich filmików" do internetu to całkiem ładnie, jak wszystko dobrze pójdzie to w październiku będzie dużo lepiej.
[Obrazek: 35hhdtc.jpg]

Przy okazji ciekawy film:
https://www.youtube.com/watch?v=sX31vjy-KaY

Nie chodzi o 5 goli, a raczej o wyświetlenia bo gościu ładnie zarobi na tym filmie, wystarczył mały edit, muzyka zamiast oryginalnego głosu i bundesliga może mu nagwizdać :DDD. Jeżeli wrzucił by oryginalny zapis transmisji to bungesliga bardzo szybko by mu to zdjęła, a tak to jest remix i nic nie mogą zrobić.


RE: dziennik pracy- Youtube - poldhinio00 - 23-09-2015 15:58

worlej1, napisz do mnie na gg: 4017032 , Pilne Wink


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 02-10-2015 21:15

Wrzesień już się zakończył to można jakieś podsumowanie machnąć Big Grin. Wynik jak widać na ss niżej całkiem spoko, ale niestety w połowie września dopadł mnie straszny leń i przez ostatnie 2 tygodnie nic konkretnego nie wrzuciłem, a większość wyświetleń wpadała z filmików które wrzuciłem na początku września albo w sierpniu. Ciężko będzie w październiku powtórzyć ten wynik, ale postaram się Smile. 3-4 filmy na tydzień i kto wie, może się uda. Oczywiście sporo tutaj zależy od tego czy youtube będzie dla mnie łaskawy i będzie wrzucać moje filmy do funkcji przeglądania bo sporą część wyświetleń miałem właśnie z tego (807k).

Przy okazji coś dla osób które chcą zacząć na yt, polecam akademie twórców od youtube. Sporo ciekawych rzeczy można tam znaleźć, a najlepsze jest to że większość porad jest tam w formie wideo.

1-30 Września

[Obrazek: 2gsq1ky.jpg].



RE: dziennik pracy- Youtube - ScroX - 02-10-2015 21:26

Łooo kurde.. ! Miazga człowieku , na prawdę jestem pod ogromnym wrażeniem ! Gratuluje ! Smile


RE: dziennik pracy- Youtube - piotrgk4 - 02-10-2015 23:04

Zgaduje że się nie podzielisz w jaki sposób nabijasz tyle wyświetleń? Big Grin