Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Międzynarodowa płatność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Międzynarodowa płatność (/Temat-Miedzynarodowa-platnosc-117972)



Międzynarodowa płatność - Lotheo - 18-07-2015 22:00

Witajcie. Jaki sposób płatności międzynarodowej byście mi poradzili? Chodzi o coś bardziej popularnego w Ameryce niż PP i PayO i dostępnego u Nas.


RE: Międzynarodowa płatność - szczygielek - 18-07-2015 22:30

PayPal jest tam popularne Wink) Ale jeśli nie to, to może Skrill? Wink


RE: Międzynarodowa płatność - Mercz - 18-07-2015 22:37

Skrill, podobno Payza odpowiada temu, ale nie jestem pewny, bo nie korzystałem.


RE: Międzynarodowa płatność - Lotheo - 18-07-2015 22:57

Założyłem wątek, bo wiele osób pisz mi, że po prostu nie mają PayPala i myślałem nad jakąś alternatywą, bo "towar" się marnuje Smile hehe

Chodziło mi o coś, co można zasilić np. kartą kredytową? Smile


RE: Międzynarodowa płatność - met - 26-07-2015 13:30

Bardziej oficjalny sposób przelewu zza granicy to Western Union oprócz wirtualnych.


RE: Międzynarodowa płatność - lukaswu - 26-07-2015 13:53

(18-07-2015 22:57)Lotheo napisał(a):  Założyłem wątek, bo wiele osób pisz mi, że po prostu nie mają PayPala i myślałem nad jakąś alternatywą, bo "towar" się marnuje Smile hehe

Chodziło mi o coś, co można zasilić np. kartą kredytową? Smile

Nie ma nic bardziej popularnego w USA niż paypal. Jeśli to żadne tantiemy w grach itp. rzeczy na które nie pozwala regulamin to możesz wystawić na ebay i podobne serwisy. Ewentualnie platnosci24


RE: Międzynarodowa płatność - Assasinoo - 10-08-2015 17:58

A ja nie chcę zakładać nowego tematu, bo moje pytanie jest bardzo podobne. Mam klientów z US i UK, którzy nie mają ani paypala, ani skrilla, mają jedynie konto bankowe. Istnieje jakiś dobry portfel elektroniczny typu paypal, bym podał jakieś tam dane do przelewu, oni by wpłacili a ja dostałbym na swój portfel pieniądze? Smile


RE: Międzynarodowa płatność - wojtpol - 02-05-2017 20:04

Western?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


RE: Międzynarodowa płatność - Martinuss - 03-05-2017 12:03

@[Lotheo]

Payoneer - możesz używać jak Amerykańskiego konta bankowego ponieważ posiada numer ACH czyli odpowiednik naszego numeru konta.