Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 (/Temat-MyPayingAds-MPA-Oficjalny-start-17-03-117947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - kernst - 20-04-2016 13:49

wypłaca, ale nie wiem co będzie w lipcu, gdy będzie trzeba zwrócić środki z Paypala.

Także jeżeli masz zamiar inwestować, to pamiętaj żebyś miał wypłacony własny wkład + lekki profit przed 5 lipca. Jeżeli zrobią jak zapowiadają, czyli zwrócą środki osobom, które nie założył sporu to będzie wielki power dla programu Smile


RE: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - kernst - 13-06-2016 14:30

Jeżeli ktoś jeszcze nie pisał do admina o zwrócenie środków z Paypala to dobrze by było gdyby to zrobił. Przewidywany czas zwrotu inwestycji to początek sierpnia. Warunki to:
1. Nie składaliście sporu, a nawet jeżeli tak, to nie przyznawajcie się do tego, może przejdzie
2. Wypłaciliście mniej niż wpłaciliście


RE: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - kernst - 25-07-2016 22:16

WAŻNE INFORMACJE !!

Zostały zwrócone środki z Paypala. Sprawdzcie swoje konta w MPA lub konta Paypal jeżeli składaliście spory.

Jeżeli ktoś nie zakładał sporu i nadal nie ma nic na koncie MPA może do mnie napisać, pomogę odzyskać fundusze Smile


RE: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - kacper7 - 30-07-2016 11:28

A jak ktos chce odzyskac umowiony refback od ciebie to gdzie mozna napisac?? Uwazajcie na tego oszusta !!! Obiecuje wysoki refback z tego wzgledu ze go pozniej nie placi !!


RE: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - mikuss - 30-07-2016 11:39

(30-07-2016 11:28)kacper7 napisał(a):  A jak ktos chce odzyskac umowiony refback od ciebie to gdzie mozna napisac?? Uwazajcie na tego oszusta !!! Obiecuje wysoki refback z tego wzgledu ze go pozniej nie placi !!

Jakieś dowody
@[Majka]


RE: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - Majka - 30-07-2016 11:47

@[kernst] uregulowałeś sprawę z kacper7?


RE: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - kacper7 - 01-08-2016 21:48

Kernst (tudziez Jeo21) winny mi jest refback za 3 programy TWS, TH oraz MPA. Z dowodami nie ma problemu, w kazdej chwili moge przedstawic, oczywiscie dalej nie uregulowal !!


RE: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - kernst - 02-08-2016 01:44

Od razu dodaj 10 innych Wink

Za MPA rozliczeni jesteśmy już od dawna, a to że był restart programu i otrzymałeś seed money to Twoja sprawa, nie płacę 2x za to samo.

Za TH również jesteśmy kwita.

Pozostaje tylko TWS.


RE: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - kacper7 - 02-08-2016 09:38

Za MPA nie rozliczyles sie do konca, nawet w pierwszej opcji, gdzie namowiles mnie do wejscia w MPA 24 grudnia, wiedzac, ze jest kontrola Paypala od poprzedniego dnia, czyli de facto program juz nie wyplacal i zaczal dzialac dopiero teraz, wiec co daje mi to ze przekazales mi czesc wczesniejszego refbacku?? Liczy sie ten teraz po restarcie.

Za TH dostalem moze 25% tego co mialem dostac.

A za TWS od startu programu do zamkniecia nie dostalem zupelnie nic !!


RE: MyPayingAds (MPA) Oficjalny start 17.03 - kernst - 02-08-2016 18:20

Nikogo nie namawiałem, z góry mówiłem jak ty wygląda i na samym starcie informowałem o ryzyku i możliwości utraty funduszy. Umawialiśmy się na refback w programie i taki dostałeś. Jeżeli chodzi o refback z seed money to nawet jakbym chciał to nie mam jak Ci takiego zaproponować. MPA nie daje prowizji za zakup z seed money. Jednym słowem za MPA byliśmy i jesteśmy kwita. Nikt nie przewidział, że to akcja PP na większą skalę i doprowadzi do restartu.

Za TH mieliśmy umowę, że z każdej wypłaconej kwoty dostajesz %%. Niestety gdy chciałeś żeby zlecić kolejną program już nie wypłacał i lekko ponad 100$ przepadło. Więc i tutaj jesteśmy kwita.

Co do TWS, tak nie dostałeś jeszcze nic.