Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki typ zarobku dla osoby starszej z dużą ilością wolnego czasu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaki typ zarobku dla osoby starszej z dużą ilością wolnego czasu? (/Temat-Jaki-typ-zarobku-dla-osoby-starszej-z-duza-iloscia-wolnego-czasu-117940)



Jaki typ zarobku dla osoby starszej z dużą ilością wolnego czasu? - Boonys - 18-07-2015 12:43

Siemano,
Moja mama jako, że niedawno straciła pracę, a jest już osobą starszą (50+) i nowej raczej nie znajdzie, postanowiła, że będzie zarabiać przez internet. I tutaj moje pytanie: Co dobrego będzie dla niej? Jaki sposób zarobku będzie łatwy do ogarnięcia?
Dodam, że ma bardzo dużo wolnego czasu bo całymi dniami siedzi w domu i nie ma co ze sobą zrobić. Nie chce ona jakichś dużych zarobków typu 1-2k miesięcznie, dodatkowe 500-600zł miesięcznie w zupełności wystarczy.
Dzięki z góry za odpowiedzi Smile


RE: Jaki typ zarobku dla osoby starszej z dużą ilością wolnego czasu? - Lejston - 18-07-2015 12:44

Pisanie tekstów, prowadzenie bloga?


RE: Jaki typ zarobku dla osoby starszej z dużą ilością wolnego czasu? - prelude - 18-07-2015 12:57

tylko i wyłączenie pisanie tekstów, na początku może brać tanie zlecenia (1-1.5zł za 1000 znaków precla - naprawdę...tylko poprawna polszczyzna wymagana i leci... 20 dziennie i ma ponad 600zł tylko musi ostrożnie wybierać zleceniodawców...bo duuuużo oszustów) a z czasem jak się wyrobi może windować ceny i zarabiać naprawdę coraz lepiej. A poza tym może ma jakąś szczególną wiedzę, albo potrafi fajnie recenzować produkty itp. to możesz mamie postawić jakiegoś blogspota i niech sobie truka coś tematycznego skoro ma tego czasu dużo, a nóż widelec coś z tego wyniknie (przykładowo produkty dla ludzi 50+).


RE: Jaki typ zarobku dla osoby starszej z dużą ilością wolnego czasu? - Kickster - 18-07-2015 13:09

Ty jako erner bys jej tego bloga wypromowal i mami zarabialaby na adsense dodatkowo a do tego znalazlaby duzo firm ktore wysylalyby jej rozne produkty lub placily za recenzje. Moja kuzynka ktora ma 15 lat bawi sie w cos takiego to jej ciuchy przysylaja, kremy itd a do tego stawiaja warunki ze jak np opinie o produkcie zobaczy tam iles osob to zaplaca tyle i tyle.


RE: Jaki typ zarobku dla osoby starszej z dużą ilością wolnego czasu? - Pink134lol - 18-07-2015 13:26

@[Kickster] Tylko mama musi coś pisać na tym blogu, bo wyjdzie na to, że będzie ciągnąć pieniądze od syna, który wszystko ustawił i wszystko robi.

Na forum jest poradnik Poczmaila odnośnie pisania tekstów na strony:
http://zarabiam.com/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033

Jest też ogólny temat moderatora Surfera na temat zarabiania na allegro:
http://zarabiam.com/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934

Ogólnie jak mama lubi pisać i umie pisać, to może sporo zarobić i będzie pracować mniej. Wink Mam nadzieje, że pomogłem, choć zapewne znasz te tematy od dawna.


RE: Jaki typ zarobku dla osoby starszej z dużą ilością wolnego czasu? - dariuszxdd - 18-07-2015 13:48

Boonys
napisz do mnie a pokaże ci jak można zarabiać . Myślę że twoja mama spokojnie zrozumie o co chodzi w programie który chce polecić. Zdecydujesz czy chcesz pokazać tą formę zarobku dla swojej mamy czy nie. Nic na siłę Smile
Pozdrawiam


RE: Jaki typ zarobku dla osoby starszej z dużą ilością wolnego czasu? - Kickster - 18-07-2015 14:10

(18-07-2015 13:26)Pink134lol napisał(a):  Tylko mama musi coś pisać na tym blogu,

No kobita 50+ juz cos o zyciu i roznych rzeczach wie, wiec mysle ze napewno znajdsie jakis temat do pisania. A jesli moja 15 letnia kuzynka potrafila zalozyc bloga i zdobyc kontakt i dojscie do roznych firm to i starsza pani z pomoca syna da rade. No ale to tylko moja sugestia, nikt nie musi sie do tego zastosowac Smile