Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ranking lokat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Lokaty (/Forum-Lokaty-450)
+--- Wątek: Ranking lokat (/Temat-Ranking-lokat-117910)



Ranking lokat - twnt22 - 20-07-2015 08:34

Jeśli masz minimum 1000 złotych i chęć odłożenia tych pieniędzy na lokatę to ten temat został stworzony idealnie dla Ciebie.

1 miejsce
Lokata na start - GetIn Bank
Czas trwania: 2 miesiące
Minimalny depozyt: 500 złotych
Oprocentowanie: 3,5%

Załóż lokatę:
Reflink: klik
Czysty link: klik

2 miejsce
EKOLokata - BOŚ Bank
Czas trwania: 1 miesiąc
Minimalny depozyt: 1000 złotych
Oprocentowanie: 3,0%

Załóż lokatę:
Reflink: klik
Czysty link: klik

3 miejsce
HAPPY - Idea Bank
Czas trwania: 3 miesiące
Minimalny depozyt: 1000 złotych
Oprocentowanie: 4,0%

Załóż lokatę:
Reflink: klik
Czysty link: klik

Przedstawiłem jedynie część opłacalnych lokat. Mam nadzieję, że się przyda i, że się zarejestrujecie z reflinka.


RE: Ranking lokat - mikuss - 20-07-2015 08:39

(20-07-2015 08:34)twnt22 napisał(a):  Przedstawiłem jedynie część opłacalnych lokat.

PRIMO i najważniejsze to zacznijmy rozmowę od tego, że ŻADNA lokata nie jest opłacalna. Lokata jedynie sprawi, że pieniędzy inflacja nie zje jak w przypadku chomikowania w śwince skarbonce


RE: Ranking lokat - twnt22 - 20-07-2015 08:42

(20-07-2015 08:39)mikuss napisał(a):  
(20-07-2015 08:34)twnt22 napisał(a):  Przedstawiłem jedynie część opłacalnych lokat.

PRIMO i najważniejsze to zacznijmy rozmowę od tego, że ŻADNA lokata nie jest opłacalna. Lokata jedynie sprawi, że pieniędzy inflacja nie zje jak w przypadku chomikowania w śwince skarbonce
W myśli "opłacalne lokaty" chodziło mi o nieco wyższe oprocentowanie, niż przeciętne.


RE: Ranking lokat - mikuss - 20-07-2015 08:48

(20-07-2015 08:42)twnt22 napisał(a):  
(20-07-2015 08:39)mikuss napisał(a):  
(20-07-2015 08:34)twnt22 napisał(a):  Przedstawiłem jedynie część opłacalnych lokat.

PRIMO i najważniejsze to zacznijmy rozmowę od tego, że ŻADNA lokata nie jest opłacalna. Lokata jedynie sprawi, że pieniędzy inflacja nie zje jak w przypadku chomikowania w śwince skarbonce
W myśli "opłacalne lokaty" chodziło mi o nieco wyższe oprocentowanie, niż przeciętne.

nie robi to żadnej różnic bo żadna lokata od paru lat nie jest opłacalna i przez długie lata nie będzie
jest to jedynie alternatywa dla tych co mają zamrożone środki w "skarbonce" w niej tracąc na wartości by ich środki zostały oddane do obrotu bankowi i bank w podziękowaniu za real kesz chodź da to co zjada inflacja