Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy z wtyczką Contact Form 7 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problemy z wtyczką Contact Form 7 (/Temat-Problemy-z-wtyczka-Contact-Form-7-117878)



Problemy z wtyczką Contact Form 7 - Zarobiony_Koles - 17-07-2015 11:41

Chcę zrobić formularz na swojej stronie opartej na WP za pomocą wtyczki: Contact Form 7
Mój problem wygląda mianowicie, że nie wysyła mi na E-Mail zapełnionych formularzy, może ktoś mi powiedzieć od czego to zależy, że mi nie wysyła formularzy. (Nie widzę formularzy)


RE: Problemy z wtyczką Contact Form 7 - Admin - 17-07-2015 11:46

Skonfigurować sobie wysyłkę po SMTP i powinno być po problemie.


RE: Problemy z wtyczką Contact Form 7 - Zarobiony_Koles - 17-07-2015 11:55

(17-07-2015 11:46)Admin napisał(a):  Skonfigurować sobie wysyłkę po SMTP i powinno być po problemie.

Tak to ustawiłem w zakładce E-Mail:
[Obrazek: wtyczka-1437130257.png]
Wydaje mi się, że wszystko jest ok, aczkolwiek nie jestem pewny..


RE: Problemy z wtyczką Contact Form 7 - AccountManager - 14-08-2015 15:44

Pojawia się komunikat, że wysyłka nieudana czy zwyczajnie nie dochodzą na skrzynkę?


RE: Problemy z wtyczką Contact Form 7 - paoz - 19-08-2015 14:28

doczepie sie.
Mi sie pokazuje ze wiadomosc nie zostala wyslana. Ustawione mam tak jak powyzej.


RE: Problemy z wtyczką Contact Form 7 - nitram - 02-09-2015 10:48

w zakładce ustawienia dodatkowe nie ma opcji dodatkowych do ustawienia ?


RE: Problemy z wtyczką Contact Form 7 - Zarobiony_Koles - 02-09-2015 21:01

A zapomniałem napisać, ogarnąłem to jakoś w ten sam dzień co napisałem, problem był w ustawieniach formularzu, który miał zostać wysłany mi na e-mail, brakowało kilka wartości co decydowało, że wiadomość nie została wysłana.