Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 25-08-2018 15:07

Witam, zaktualizowałem post 1 (główny) w związku z czym zapraszam do zapoznania się z opisem na nowo, serdecznie pozdrawiam Smile


RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 30-08-2018 11:52

@edit2: Uwaga! Zmiana, z racji tego, że niedługo aktualizuję wskazówki do ppi (poradnik), teraz otrzymają go tylko i wyłącznie osoby z zebranym min. choć 1 leadem! Ma to na celu ograniczenie nieaktywnych kont i tych zakładanych tylko dla samego poradnika. Od teraz nowe wskazówki są udostępniane w formie linku do mojej zabezpieczonej hasłem strony. PIN otrzymają tylko i wyłącznie osoby z 1+ leadem! Proszę by nie pisać po samej, pustej rejestracji. Dziękuję i pozdrawiam Smile




RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 01-09-2018 13:20

A propos innych serwisów i tych podobnych do cinstaller...

Pib od jakiegoś (całkiem długiego) czasu nie płaci. Już długi czas polecałem zmianę na cinstaller i to dość dobitnie. Skończyłem z pib wtedy kiedy tylko dowiedziałem się, że mają duży związek z Rumunią etc. Nie chcę tutaj pisać o środowisku z lekko "mafijnym" zabarwieniem, w jakim się obracałem, pewne rzeczy da się wydedukować. Na tamte czasy strona jeszcze funkcjonowała jak gdyby nigdy nic. Na pewno bym informował o upadku, już kilka dobrych lat promuję cinstaller, do znudzenia pisałem o nich bo w jakimś stopniu znam admina + nie padli tyle lat i nic nie zapowiada się na upadek, wręcz przeciwnie. Solidność przede wszystkim. Dlaczego o tym piszę?

Próbuję tutaj dotrzeć do webmasterów korzystających z innych platform ppi niż moje ulubione i sprawdzone cinstaller Smile

Np. jaki serwis "subowy" czy już nawet sieć ppi wytrzymały tak długo? No i właśnie.
Moim zdaniem nadal warto uderzyć w cinstaller ale w długoterminowej perspektywie a nie dorób dolara od zaraz Smile


RE: CInstaller (PPI) - invihation - 02-09-2018 11:02

A jeśli mam ruch mobilny to opłaca się w to wchodzić ?


RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 02-09-2018 11:12

(02-09-2018 11:02)invihation napisał(a):  A jeśli mam ruch mobilny to opłaca się w to wchodzić ?

W kwestii mobilek jeszcze jakiś czas temu odpisałbym Ci, że ogads

jednak przez czas mojej nieaktywności mogło się dużo zmienić

tzn. musiałbym dokładnie dopytać właściciela serwisu cinstaller

ale również Ty możesz to zrobić -> cliqmedia na skype Smile


RE: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - thebest10001 - 11-09-2018 15:21

moglby mi ktos pomoc w tym serwise?


RE: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - full2000 - 12-09-2018 12:07

(11-09-2018 15:21)thebest10001 napisał(a):  moglby mi ktos pomoc w tym serwise?

jeszcze zalezy o co chodzi Smile

jezeli o wskazowki dla poczatkujacego to jak najbardziej

wchodzisz z mojego refka i piszesz pw


RE: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Deasty - 20-09-2018 17:32

Temat aktualny?
Wgl coś się zarabia dalej?
Da się zarobić na wypłate w jeden dzień?


RE: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - full2000 - 21-09-2018 09:56

Deasty napisał(a):Temat aktualny?

Aktualny.

Deasty napisał(a):Wgl coś się zarabia dalej?

Tak.

Deasty napisał(a):Da się zarobić na wypłate w jeden dzień?

Da się bo wypłata od $1


RE: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - invihation - 21-09-2018 18:28

Nie lepiej używać Mylead do PPI ? Jednak wystawiają umowę o dzieło co zawsze obniża trochę podatek od zarobków. A stawka np dla usa prawie taka sama.