Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller (PPI) - Snaggy - 07-09-2017 15:10

(07-09-2017 13:29)Bartezx1997 napisał(a):  Nie ma już .exe, tylko iso?

To jest dobre pytanie Tongue


RE: CInstaller (PPI) - radmatuszewski - 07-10-2017 08:46

Wiele razy już polecałem Cinstallera i jeśli ktoś nadal zarabia tam pieniądze albo chce zarabiać to polecę po raz kolejny.

Wczoraj miałem 1.5$ na koncie na ich stronie i brakowało mi akurat tyle do jednego z projektów. Napisałem im prośbę o przyspieszenie wypłaty i za 2 godzinki dostałem bez żadnego problemu.


RE: CInstaller (PPI) - NeedDolar - 07-10-2017 20:08

Również polecam program Smile Aktualnie zarabiam w CI jakieś grosze i wszystko śmiga ładnie Wink


RE: CInstaller (PPI) - aero2 - 02-02-2018 14:52

Płacą jeszcze? Lepiej instalacje wpadają niż na MyLead?


RE: CInstaller (PPI) - danoneksss - 02-02-2018 15:22

Oczywiście, że płacą Smile


RE: CInstaller (PPI) - Shadecaster2 - 13-02-2018 17:18

witam co robicie jak google wam zablokuje strone z informacja o złośliwym oprogramowaniu w linku do pobrania? wczesniej blokował po 1 stronie no to zamienialem na czas sprawdzenia np z cinstaller na linki PPA a teraz mi zablokowali wszystkie podstrony :o macie jakieś sposoby na to?


RE: CInstaller (PPI) - Lukaskov96 - 26-04-2018 22:20

(13-02-2018 17:18)Shadecaster2 napisał(a):  witam co robicie jak google wam zablokuje strone z informacja o złośliwym oprogramowaniu w linku do pobrania? wczesniej blokował po 1 stronie no to zamienialem na czas sprawdzenia np z cinstaller na linki PPA a teraz mi zablokowali wszystkie podstrony :o macie jakieś sposoby na to?
Trochę odkop, ale może się przyda, zawsze to 1 post więcej w statystykach Jerk2

Najlepiej zainstalować wtyczkę Pretty Links, następnie podmienić linki od cinstaller utworzonymi tymi z pretty links, potem dać obowiązkowo nofollow na linki i tyle.
Polecam instalację wtyczki Ultimate Nofollow- umożliwia dodawanie atrybutu nofollow podczas edycji wpisu, strony itd.


RE: CInstaller (PPI) - radek0389 - 01-05-2018 21:54

Jak wygląda przydzielanie prywatnej domeny? Od ręki i bez problemu dają? Napisałem do supportu w tej sprawie wczoraj, biorąc pod uwagę majowy weekend, to support działa w przyzwoitym tempie?

Jak to z waszego doświadczenia wyglądaSmile?


RE: CInstaller (PPI) - Lukaskov96 - 02-05-2018 00:42

(01-05-2018 21:54)radek0389 napisał(a):  Jak wygląda przydzielanie prywatnej domeny? Od ręki i bez problemu dają? Napisałem do supportu w tej sprawie wczoraj, biorąc pod uwagę majowy weekend, to support działa w przyzwoitym tempie?

Jak to z waszego doświadczenia wyglądaSmile?
Tak jak piszesz, powinni dać od ręki. W moim przypadku, po napisaniu maila do supportu ws. nowej domeny, otrzymałem ją zaraz po 2-3 dniach od jakiejś Agnieszki z cinstaller XD.


RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 20-08-2018 16:19

Witam (refy moje) kiedyś wysyłałem Wam taką powitalną wiadomość ze wskazówkami do ppi, prosiłbym o podesłanie jej do mnie na pw, wtenczas zaktualizuję ową wiadomość i wyślę Wam na nowo, serdecznie pozdrawiam Smile

@edit: nieaktualne Smile