Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller (PPI) - thedrago15 - 16-04-2017 20:17

(16-04-2017 19:44)Adrian022 napisał(a):  Panowie.. szukajta jak ten system zaliczania hajsu działa i stwórzcie program który zmienia ID komputera czy coś podobnego Smile
Serio? Żeby uzbierać $1 w PL trzeba zainstalować program 100 razy... chyba,że byś działał na terenie US z takim IP to by już było bardzo opłacalne ale i tak by cie wykryliSmile
Jeśli już chcesz się w takie coś bawić to nwm maszyna wirtualna z Mac OS X by była idealna. Lecz nie polecam bo ban na 100%.


RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 19-04-2017 13:58

(16-04-2017 19:44)Adrian022 napisał(a):  Panowie.. szukajta jak ten system zaliczania hajsu działa i stwórzcie program który zmienia ID komputera czy coś podobnego Smile

Serio? Typowy polak... Cinstaller posiada bardzo dobry system zabezpieczeń, który co jakiś czas jest aktualizowany. Poza tym są dużo łatwiejsze i lepsze sposoby zarabiania na tym serwisie. Czy nie lepiej budować zaplecze, które w przyszłości jest jednym ze źródeł dochodu? Czasami warto poczekać na efekty Smile


RE: CInstaller (PPI) - DonWestbam - 20-04-2017 19:21

Cinstaller to jest bardzo .jowy ostatnimi czasy Smile Zna ktoś jakąś alternatywę pod desktop ? PIB odpada Big Grin


RE: CInstaller (PPI) - thedrago15 - 20-04-2017 20:58

@full2000
A masz ostatnio taki problem z Cinstaller,że co dzień odejmuje ci losową liczbe $$? Bo ja tak, pisałem do supportu 2 razy ale jeszcze nie odpisali. Pokazuje 2 różne wartości w HOME i w Install report (na samym dole po zliczeniu wszystkich instalacji widnieje więcej $$ niż w HOME) albo sytuacja 2-3 dni temu -mam kilka $$ a na następny dzień gdy wchodzę mam sumę mniejszą niż wczoraj. MAGIA Smile


RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 24-04-2017 16:02

(20-04-2017 19:21)DonWestbam napisał(a):  Cinstaller to jest bardzo .jowy ostatnimi czasy Smile Zna ktoś jakąś alternatywę pod desktop ? PIB odpada Big Grin

Dlaczego uważasz że jest chu#owy? Pytam bo bardzo łatwo jest bezpodstawnie wysnuć podobną opinię na temat każdego innego serwisu. Zatem chętnie wysłucham Twoich argumentów Smile

(20-04-2017 20:58)thedrago15 napisał(a):  @full2000
A masz ostatnio taki problem z Cinstaller,że co dzień odejmuje ci losową liczbe $$? Bo ja tak, pisałem do supportu 2 razy ale jeszcze nie odpisali. Pokazuje 2 różne wartości w HOME i w Install report (na samym dole po zliczeniu wszystkich instalacji widnieje więcej $$ niż w HOME) albo sytuacja 2-3 dni temu -mam kilka $$ a na następny dzień gdy wchodzę mam sumę mniejszą niż wczoraj. MAGIA Smile

Powtórzę się jak zdarta płyta gramofonowa. Nic nie jest odejmowane tylko na stronie głównej (po zalogowaniu) pokazuje Ci zarobki z ostatnich 30 dni... natomiast właściwe/dotychczasowe zarobki sprawdzisz tak jak napisałeś - w Reports Smile

@[thedrago15] daj znać czy pomogłem, jeżeli nie to zwracam honor.


RE: CInstaller (PPI) - NeedDolar - 24-04-2017 16:15

U mnie MACi zlicza prawidłowo Big Grin CInstaller działa jak należy Smile


RE: CInstaller (PPI) - thedrago15 - 24-04-2017 20:06

(24-04-2017 16:02)full2000 napisał(a):  
(20-04-2017 19:21)DonWestbam napisał(a):  Cinstaller to jest bardzo .jowy ostatnimi czasy Smile Zna ktoś jakąś alternatywę pod desktop ? PIB odpada Big Grin

Dlaczego uważasz że jest chu#owy? Pytam bo bardzo łatwo jest bezpodstawnie wysnuć podobną opinię na temat każdego innego serwisu. Zatem chętnie wysłucham Twoich argumentów Smile

(20-04-2017 20:58)thedrago15 napisał(a):  @full2000
A masz ostatnio taki problem z Cinstaller,że co dzień odejmuje ci losową liczbe $$? Bo ja tak, pisałem do supportu 2 razy ale jeszcze nie odpisali. Pokazuje 2 różne wartości w HOME i w Install report (na samym dole po zliczeniu wszystkich instalacji widnieje więcej $$ niż w HOME) albo sytuacja 2-3 dni temu -mam kilka $$ a na następny dzień gdy wchodzę mam sumę mniejszą niż wczoraj. MAGIA Smile

Powtórzę się jak zdarta płyta gramofonowa. Nic nie jest odejmowane tylko na stronie głównej (po zalogowaniu) pokazuje Ci zarobki z ostatnich 30 dni... natomiast właściwe/dotychczasowe zarobki sprawdzisz tak jak napisałeś - w Reports Smile

@[thedrago15] daj znać czy pomogłem, jeżeli nie to zwracam honor.
Tak wiem już, dziękuję za odp. Smile Support mi to ładnie wytłumaczył i nawet dołączył SS. Napisałem PW Smile


RE: CInstaller (PPI) - aero2 - 05-05-2017 16:59

Działają jeszcze, nie blokuje instalki, wypłacają?


RE: CInstaller (PPI) - mankaston14 - 06-05-2017 00:47

Tak wszystko działa cały czas wypłacają

[Obrazek: zxx.png]


RE: CInstaller (PPI) - radmatuszewski - 19-05-2017 18:09

Cinstaller wprowadził wypłaty w LTC!