Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 05-02-2017 21:25

Witajcie!, jakoś w czerwcu ubiegłego roku pisałem o tym, że zaprzestaję udzielania pomocy nowym osobom. W związku z tym, że ostatnio mam trochę więcej wolnego czasu postanowiłem pomóc kilku osobom zaczynającym swoją przygodę z PPI. Możecie to potraktować jako informuję że oferta mojej pomocy w zarabianiu na ppi została wznowiona w związku z czym zapraszam do kontaktu Smile


RE: CInstaller (PPI) - przeCinek19 - 07-02-2017 15:46

Dlaczego po wejściu w moje linki chce się pobierać plik o nazwie runbooster???


RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 07-02-2017 21:43

(07-02-2017 15:46)przeCinek19 napisał(a):  Dlaczego po wejściu w moje linki chce się pobierać plik o nazwie runbooster???

Tego niestety nie wiem aczkolwiek wiem, że CInstaller jak każdy serwis PPI miewa problemy ze zmianami nazw plików. Prowadzenie serwisu PPI to ciągła walka z przeglądarkami, wyszukiwarkami, antywirusami, różnego rodzaju blokadami/filtrami etc.etc. o czym na szczęście doskonale wiedzą właściciele serwisu CInstaller Smile

Do pozostałych osób mających problem ze zmianą nazwy: mimo wszystko polecam od razu zmieniać nazwy plików bo nawet jeżeli teraz ta opcja nie działa prawidłowo to potem (po naprawieniu problemów przez CInstaller) nie musicie wykonywać drugi raz tej samej roboty na nowo, wiem trochę to zawiłe ...

Do autora poprzedniego postu: zawsze możesz wystąpić z zapytaniem do supportu CInstaller i dowiedzieć się trochę więcej niż tylko ode mnie Smile

PS. Proszę o cierpliwość osoby które dzisiaj wysłały prywatną wiadomość dot. ppi, właśnie się zabieram za odpisywanie na nie aczkolwiek 21 wiad. to nie w kij dmuchał Smile


RE: CInstaller (PPI) - przeCinek19 - 08-02-2017 10:49

Zawsze zmieniam nazwe bo bez tego konwersja siada o jakies 3/4 w moim przypadku


RE: CInstaller (PPI) - Akaishi909 - 08-02-2017 11:31

(08-02-2017 10:49)przeCinek19 napisał(a):  Zawsze zmieniam nazwe bo bez tego konwersja siada o jakies 3/4 w moim przypadku

Jeżeli ładnie opiszesz to co chcesz komuś "sprzedać" to pobierze to nawet pod nazwą setup.exe, tylko podkreślam - musisz to ładnie opisać Tongue


RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 08-02-2017 13:59

(08-02-2017 11:31)Akaishi909 napisał(a):  
(08-02-2017 10:49)przeCinek19 napisał(a):  Zawsze zmieniam nazwe bo bez tego konwersja siada o jakies 3/4 w moim przypadku

Jeżeli ładnie opiszesz to co chcesz komuś "sprzedać" to pobierze to nawet pod nazwą setup.exe, tylko podkreślam - musisz to ładnie opisać Tongue

Święta prawda! To samo kiedyś napisał mi admin CInstaller Smile

Robili nawet testy na tym samym trafficu ze zmienioną nazwą i w drugim przypadku ze standardową nazwą czyli setup.exe
Co ciekawe wyniki były bardzo zbliżone do siebie. Praktycznie nie było widać różnicy w konwersji. Oczywiście dobre opisy Smile

Jaki z tego wniosek? - Warto robić swoje pomijając chwilowe problemy.

Sprawdza się moje przekonanie - w ppi bardziej liczy się ilość niż jakość Smile

Serdecznie pozdrawiam. full2k


RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 11-02-2017 17:14

Długo nic nie wstawiałem to pomyślałem, żeby dodać aktualny dowód wypłaty.

Screen trochę spóźniony ale lepiej późno niż wcale...

[Obrazek: 8dbede096180459d8390cb013e36e46c.png]

Chętnych zapraszam do współpracy Smile


RE: CInstaller (PPI) - DonWestbam - 18-02-2017 01:01

Coś tam się dzieje u nich ? Nie działa download na mozilli Tongue Api domain używam, na chromie ok, na operze też


RE: CInstaller (PPI) - przeCinek19 - 18-02-2017 17:56

Dzieje coś się bo dzisiaj lipa totalna a wejścia na tym samym poziomie...


RE: CInstaller (PPI) - Grubykesz - 18-02-2017 20:15

(18-02-2017 17:56)przeCinek19 napisał(a):  Dzieje coś się bo dzisiaj lipa totalna a wejścia na tym samym poziomie...

Mieli jakieś problemy, bo pisałem do nich. Mi osobiście dodali kilka dolarów do konta za to, że wcześniej nic nie naliczało, więc ogólnie spoko. Big Grin