Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller (PPI) - DonWestbam - 23-12-2016 01:32

Aero co masz na myśli ? Pobierasz plik od servisu i go promujesz ? Takie coś to by było złoto Big Grin Kwestia teraz tylko jak oni by sprawdzili że to akurat Twoje leady. No chyba że każdy user osobne .exe


RE: CInstaller (PPI) - Grubykesz - 23-12-2016 09:00

(22-12-2016 21:47)pikusix1 napisał(a):  Miał ktoś może problem z linkiem aktywacyjnym? Zarejestrowałem się kilka godzin temu i nadal go nie mam..

Czekaj na weryfikację. Smile Do 48h o ile się nie mylę. Smile

(23-12-2016 01:32)DonWestbam napisał(a):  Aero co masz na myśli ? Pobierasz plik od servisu i go promujesz ? Takie coś to by było złoto Big Grin Kwestia teraz tylko jak oni by sprawdzili że to akurat Twoje leady. No chyba że każdy user osobne .exe

Z tego co wiem, to leady zalicza tylko przez wejście w link od cinstaller, z ich domeny, więc nie ma co kombinować. Big Grin


RE: CInstaller (PPI) - DonWestbam - 23-12-2016 09:50

No tak wiem wiem Wink Ale właśnie przydał by się serwis który oferuje promowanie samego exe, bez linku/domeny. To by dopiero były możliwości, sam ustawiasz w nim nazwę bez tych dziwnych cyferek itp. Konwersja by wzrosła że hoho.


RE: CInstaller (PPI) - Akaishi909 - 23-12-2016 12:35

Licz się z tym, że musieliby często zmieniać serwery. Inaczej przy dużej ilości zgłoszeń komputer od razu krzyczałby że wirus Big Grin


RE: CInstaller (PPI) - aero2 - 23-12-2016 12:41

@[Akaishi909]
Po prostu po instalacji .exe przekierowało by ofiarę na stronę, by zaliczyło nam tą instalacje.Smile


RE: CInstaller (PPI) - DonWestbam - 23-12-2016 13:04

W sumie wystarczyło by mi nawet jak by zmienili to ISO na normalne EXE ..


RE: CInstaller (PPI) - bimber14 - 25-12-2016 15:18

Kiedyś pisałem do nich meila to stwierdzili że w ich statystykach konwersja nie zmieniła się przez to że jest ISO a nie dają exe bo chyba google im blokuje czy coś takiego. Nie chce mi się szukać meila z odpowiedzią


RE: CInstaller (PPI) - DonWestbam - 26-12-2016 14:12

Pytanko. Czy wy testujecie czasem własne strony/linki ? Ja się bawię WP Touch Mobile, jakoś tak się wtyczka nazywa która ułatwia przeglądanie strony na urządzeniach mobilnych. No i z ciekawości kliknąłem sobie na telefonie w link z CI. Używam API Domain, po kliknięciu przekierowało mnie na link blankrefer coś tam coś tam, pobieranie się nie rozpoczęło tylko automacik wszedł mi w smsy, napisał sam wiadomość i czekał aż kliknę wyślij.

Jak to jest ? Po to z PPA się przerzuciłem na PPI żeby chętny na mój plik nie musiał wysyłać smsa ani robić ankiet .. Ruch na mojej stronie głównie jest właśnie z telefonów a tu taki kwas ...


RE: CInstaller (PPI) - Grubykesz - 26-12-2016 14:31

Przerzuć ruch mobilny na ogads, tam są stawki kozackie - po tym jak Cinstaller zrobił PPA na ruch mobilny, to sam wypróbowałem ogads i bardzo polecam. Smile


RE: CInstaller (PPI) - pikusix1 - 29-12-2016 10:29

Z jakich skracaczy korzystacie? Mi dziś bit.ly wyświetlił, że pod moimi linkami może być złośliwe oprogramowanie...Angry