Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 16-11-2016 17:42

(16-11-2016 17:23)aero2 napisał(a):  @[full2000]
Jestem ciekawy ile $ wpada ci dziennie z Mac.Smile

Oj z Mac to niestety nie wiem, do tej pory jakoś specjalnie się nie przykładałem do ruchu mac'owskiego więc pewnie kokosów nie ma Smile

Jak znajdę czas i lepiej się zorganizuję (bo nie ukrywam, że z tym mam największy problem) to ogarnę coś pod "maki", pozdrawiam! Smile


RE: CInstaller (PPI) - DonWestbam - 19-11-2016 01:04

Siemano Wink Przerzucam się właśnie z PIBa na CInstaller, nocke trzeba przed pracą zarwać co by to sprawnie ogarnąć Big Grin

Pytanie mam, bo sprawdzam te linki i na każdej przeglądarce wyskakuje mi pobieranie z CInstallera jako plis .ISO ...

Każdy tak ma ? Czy przypadek ze względu na to że próbuje pobrać z Niemiec ? Lub może chwilowe i niedługo będzie zmiana na normalnego exeka ?

Dodatkowo, czy CInstaller dzieli ruch na mobilny i pctowski itp ?

Pozdrawiam Smile


RE: CInstaller (PPI) - iPlusOfficial - 19-11-2016 02:15

(19-11-2016 01:04)DonWestbam napisał(a):  Siemano Wink Przerzucam się właśnie z PIBa na CInstaller, nocke trzeba przed pracą zarwać co by to sprawnie ogarnąć Big Grin

Pytanie mam, bo sprawdzam te linki i na każdej przeglądarce wyskakuje mi pobieranie z CInstallera jako plis .ISO ...

Każdy tak ma ? Czy przypadek ze względu na to że próbuje pobrać z Niemiec ? Lub może chwilowe i niedługo będzie zmiana na normalnego exeka ?

Dodatkowo, czy CInstaller dzieli ruch na mobilny i pctowski itp ?

Pozdrawiam Smile

Tak dzieli na ruch mobilny, pctowski i MAC. Tylko, że teraz zamiast mobilnego ppi jest cpa Sad A co do pliku *.iso - czasami są takie błędy, dlatego CInstaller czesto zmienia domenę. Smile


RE: CInstaller (PPI) - DonWestbam - 19-11-2016 05:54

Zmienia domenę znaczy że zmienia się adres direct linku tak ? Dobrze rozumiem ? Jeśli tak to u mnie to odpada ... ja wklejam link w programy .. przerabiać to co zmianę to z czasem zrobił by się taki sajgon że tydzień na ogarnięcie programów bym potrzebował ..


RE: CInstaller (PPI) - adamcio99922 - 19-11-2016 07:15

(19-11-2016 05:54)DonWestbam napisał(a):  Zmienia domenę znaczy że zmienia się adres direct linku tak ? Dobrze rozumiem ? Jeśli tak to u mnie to odpada ... ja wklejam link w programy .. przerabiać to co zmianę to z czasem zrobił by się taki sajgon że tydzień na ogarnięcie programów bym potrzebował ..

Ogarnij sobie API Domain i problem z glowy... Zawsze masz ten sam link Smile


RE: CInstaller (PPI) - bimber14 - 22-11-2016 18:25

Dziś znowu był problem z linkami? Właśnie sobie zrobiłem to api bo strasznie mało instalacji dziś mialem


RE: CInstaller (PPI) - aero2 - 22-11-2016 18:30

@[bimber14]
Daj znać jak z testujesz o ile % poprawa z tym API.Wink


RE: CInstaller (PPI) - bimber14 - 22-11-2016 19:07

Ok zobacze co z tego będzie


RE: CInstaller (PPI) - Grubykesz - 22-11-2016 19:26

Linki normalnie działają, ale także zauważyłem znaczy spadek, jeśli chodzi o instalacje.


RE: CInstaller (PPI) - iPlusOfficial - 22-11-2016 19:33

Też zauwazyłem spadek i to znaczacy. Spróbowałem pobrać plik i na operze pobiera się*.iso, a na chrome *.zip, a w nim spakowany *.iso :/