Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller - full2000 - 14-11-2016 18:46

(14-11-2016 17:58)Grubykesz napisał(a):  Ruch mobilny? Jakiś czas temu fajnie naliczało leady, ale niedawno zmienili to trochę i żeby zaliczyło leada, to tak samo jak w PPA - ktoś musi wysłać SMS, a potem wpisać kod. Smile Chyba, że w ostatnich dniach coś się zmieniło i o czymś nie wiem.

@[Grubykesz] nie mam nic do Ciebie ponieważ działasz w ppi jednak w tym wypadku jestem zmuszony zdementować Twój post... Robię to z racji tego iż posiadam więcej i lepsze info.(od admina) a nie chcę żeby ktokolwiek z moich poleconych był wprowadzany w błąd... wygląda to trochę inaczej, tak więc :

CInstaller jest siecią PPI dla ruchu Desktop Windows/Mac. Monetyzuje również swoim użytkownikom ruch mobilny niemniej jednak odbywa się to w inny sposób niż w przypadku ruchu Windows i Mac. System CInstaller wybiera najkorzystniejszą ofertę dla każdego operatora, urządzenia spośród ofert z Google Play/App Store, content locka oraz ofert PIN submit i tak przekierowuje ruch aby maksymalizować zyski. Dlatego tak, mogło sie zdarzyć, że użytkownik z urządzenia mobilnego mógł zobaczyć ofertę z pinem do wprowadzenia.Smile


RE: CInstaller - Grubykesz - 14-11-2016 19:09

Chodzi mi o to, że jakiś czas temu miałem po kilkanaście takich pobrań z ruchu mobilnego, a po wprowadzeniu tej zmiany przestały wpadać leady. Sam próbowałem pobrać ten plik i właśnie wyskoczyło mi abym wpisał swój numer telefonu, dlatego też napisałem tutaj o tym. Smile


RE: CInstaller - full2000 - 14-11-2016 19:24

(14-11-2016 19:09)Grubykesz napisał(a):  Chodzi mi o to, że jakiś czas temu miałem po kilkanaście takich pobrań z ruchu mobilnego, a po wprowadzeniu tej zmiany przestały wpadać leady. Sam próbowałem pobrać ten plik i właśnie wyskoczyło mi abym wpisał swój numer telefonu, dlatego też napisałem tutaj o tym. Smile

No wiesz... może być np. taka sytuacja, że jakaś konkretna oferta jest skierowana na jakiś konkretny kraj (i tak może być w przypadku PL) bo np. System wyliczył, że tak jest opłacalnie... W innym kraju albo nawet rejonie mogą być wyświetlane zupełnie inne oferty, proste - nie wymagające wpisania nr. tel i wysyłania jakiegoś sms'a. Wiem że to zawiłe, czasami trudne do zrozumienia ale w branży, której działamy (PPI<3) często tak jest, ja już się przyzwyczaiłem. Pozdrawiam ekipę a w szczególności tych najwytrwalszych, którzy zdążyli się przekonać, że w PPI wygrywa determinacja! Smile


RE: CInstaller - Grubykesz - 14-11-2016 19:38

No całkiem możliwe, może dla testów przywrócę ruch mobilny do Cinstaller i przetestuje. Smile


RE: CInstaller - full2000 - 14-11-2016 20:00

(14-11-2016 19:38)Grubykesz napisał(a):  No całkiem możliwe, może dla testów przywrócę ruch mobilny do Cinstaller i przetestuje. Smile

Jak najbardziej polecam przetestować i dać tutaj nam wszystkim Feedback do wglądu, pozdrawiam i życzę Ci wysokich zarobków w PPI ! Smile


RE: CInstaller - bimber14 - 14-11-2016 20:29

Panowie czym można się kierować w wyborze postów pod maca. Chodzi o jakieś strony gdzie są programy dla maca i gry oprócz Apple store. Poleci ktos coś?


RE: CInstaller - Akaishi909 - 15-11-2016 01:18

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Wpisz w Google najlepsze programy na maca, najlepsze płatne programy na maca, Best macs programs/apps itd. Itd.


RE: CInstaller (PPI) - mcraft - 16-11-2016 17:09

Dobry Temat właśnie sam się zabieram za PPI. Full Dzięki za wszystkie rady i materiały jesteś MEGA !


RE: CInstaller (PPI) - full2000 - 16-11-2016 17:21

(16-11-2016 17:09)mcraft napisał(a):  Dobry Temat właśnie sam się zabieram za PPI. Full Dzięki za wszystkie rady i materiały jesteś MEGA !

Wielkie dzięki @[mcraft], nawet nie wiesz jak bardzo motywują mnie właśnie tego typu i podobne słowa skierowane w moim kierunku.

Przyznam szczerze, że po cichu liczę na to iż rozj***esz bank PPI - znając Twoje możliwości jest to jak najbardziej możliwe... !

Także powodzenia Michał, pozdrawiam i oczywiście jak zawsze swojemu poleconemu Życzę Wysokich Zarobków! GL & HF ! Smile


RE: CInstaller (PPI) - aero2 - 16-11-2016 17:23

@[full2000]
Jestem ciekawy ile $ wpada ci dziennie z Mac.Smile