Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller - zajman - 04-11-2016 19:25

Mamy pytanie --> Jak zrobić (albo-> czy da się zrobić) aby klient otrzymał szukany content po zainstalowaniu tego materiału z cinstaller ? Bo przy np. ogads sprawa jest prosta, pojawia się content locker, klient wykonuje wymagana operację (instaluje mobile app, sms premium itp.) i go redirectuje do contentu którego szukał (oczywiscie jak to ustawimy Tongue ). A w przypadku cinstaller mam link który przerzuca klienta do downloadu i instalki ale nic po tym nie mogę ustawić (albo nie wiem jak/gdzie ).


RE: CInstaller - Krakersik - 04-11-2016 19:53

(04-11-2016 19:25)zajman napisał(a):  Mamy pytanie --> Jak zrobić (albo-> czy da się zrobić) aby klient otrzymał szukany content po zainstalowaniu tego materiału z cinstaller ? Bo przy np. ogads sprawa jest prosta, pojawia się content locker, klient wykonuje wymagana operację (instaluje mobile app, sms premium itp.) i go redirectuje do contentu którego szukał (oczywiscie jak to ustawimy Tongue ). A w przypadku cinstaller mam link który przerzuca klienta do downloadu i instalki ale nic po tym nie mogę ustawić (albo nie wiem jak/gdzie ).

Z tego co wiem jest opcja łączenia linka z plikiem realnej instalacji. Poszukaj na ich stronie Wink


RE: CInstaller - full2000 - 07-11-2016 16:32

(04-11-2016 19:53)Krakersik napisał(a):  
(04-11-2016 19:25)zajman napisał(a):  Mamy pytanie --> Jak zrobić (albo-> czy da się zrobić) aby klient otrzymał szukany content po zainstalowaniu tego materiału z cinstaller ? Bo przy np. ogads sprawa jest prosta, pojawia się content locker, klient wykonuje wymagana operację (instaluje mobile app, sms premium itp.) i go redirectuje do contentu którego szukał (oczywiscie jak to ustawimy Tongue ). A w przypadku cinstaller mam link który przerzuca klienta do downloadu i instalki ale nic po tym nie mogę ustawić (albo nie wiem jak/gdzie ).

Z tego co wiem jest opcja łączenia linka z plikiem realnej instalacji. Poszukaj na ich stronie Wink

@[zajman], zajrzyj do mojego postu z FAQ CInstaller - był on robiony z pomocą supportu :

FAQ CInstaller --> http://zarabiam.com/Temat-CInstaller-117857?pid=1455207#pid1455207

Tam powinieneś znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, chyba pkt. 6 jak dobrze ogarniam Smile

Pomogłem? Daj +, Serdecznie Pozdrawiam! Smile


RE: CInstaller - Akaishi909 - 12-11-2016 14:54

[Obrazek: DppL2VK.jpg]

"Ludzi jak maku, a roboty ani znaku" =D


RE: CInstaller - full2000 - 12-11-2016 17:01

Up - @[Akaishi909] będzie dobrze!, wszytko wymaga czasu, za jakiś czas mi podziękujesz... Smile


RE: CInstaller - Akaishi909 - 12-11-2016 19:23

W końcu pierwsze instalki po ponad 1$ szły =D


RE: CInstaller - full2000 - 12-11-2016 20:03

(12-11-2016 19:23)Akaishi909 napisał(a):  W końcu pierwsze instalki po ponad 1$ szły =D

No widzisz, jeden post wcześniej dałem Ci do zrozumienia, że za chwilę będziesz miał leady Lol

Już kilka lat działam w PPI więc w tej kwestii praktycznie zawsze mam rację, pozdrawiam! Smile


RE: CInstaller - radek0389 - 14-11-2016 12:07

CInstaller działa na ruchu mobilnym? Mam zamiar używać ogadsa, ale drugi serwis też mi potrzebny, do realizacji pomysłuRolleyes.


RE: CInstaller - full2000 - 14-11-2016 12:54

(14-11-2016 12:07)radek0389 napisał(a):  CInstaller działa na ruchu mobilnym? Mam zamiar używać ogadsa, ale drugi serwis też mi potrzebny, do realizacji pomysłuRolleyes.

Witaj Radku w temacie o serwisie CInstaller! Smile

Od pewnego czasu CInstaller bardzo dobrze konwertuje ruch mobilny!

Dawniej było to nieopłacalne ale zostały wprowadzone zmiany i po tych
zmianach ruch mobilny oraz mac'owski jest w CInstaller mile widziany! Smile

Serdecznie pozdrawiam!


RE: CInstaller - Grubykesz - 14-11-2016 17:58

Ruch mobilny? Jakiś czas temu fajnie naliczało leady, ale niedawno zmienili to trochę i żeby zaliczyło leada, to tak samo jak w PPA - ktoś musi wysłać SMS, a potem wpisać kod. Smile Chyba, że w ostatnich dniach coś się zmieniło i o czymś nie wiem.