Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller - Akaishi909 - 14-10-2016 21:00

@[full2000]

Wiesz może jak działa system płatniczy w tym cinstalerze? Bo przeszukałem wszystkie moje pobrania, w tym znalazłem 7 ze stanów. Ja rozumiem, że jest napisane max price 2$ ale cholera to jest jakaś rozbieżność między 0.05$ a 2$ bo tyle dostałem za jedno pobranie ze stanów. Zaś największa suma jaka wskoczyła do mnie ze stanów to 0.26$.

@Edit
Jakbyście zobaczyli zbliżające się rakiety to sorry ale to ja ;C Nie wiem jakim cudem ale mam pobranie z Korei Północnej xD

@Edit2
Pamiętacie jak mówiłem, że mam pełno instalacji z Sosnowców? Nie kłamałem.
[Obrazek: BAP8Uuj.png]
[Obrazek: IeiW1Gp.jpg]
[Obrazek: RhNLBUn.jpg]
[Obrazek: JjCLkaQ.jpg]


RE: CInstaller - full2000 - 17-10-2016 15:22

(14-10-2016 21:00)Akaishi909 napisał(a):  @[full2000]

Wiesz może jak działa system płatniczy w tym cinstalerze? Bo przeszukałem wszystkie moje pobrania, w tym znalazłem 7 ze stanów. Ja rozumiem, że jest napisane max price 2$ ale cholera to jest jakaś rozbieżność między 0.05$ a 2$ bo tyle dostałem za jedno pobranie ze stanów. Zaś największa suma jaka wskoczyła do mnie ze stanów to 0.26$.

@Edit
Jakbyście zobaczyli zbliżające się rakiety to sorry ale to ja ;C Nie wiem jakim cudem ale mam pobranie z Korei Północnej xD

@Edit2
Pamiętacie jak mówiłem, że mam pełno instalacji z Sosnowców? Nie kłamałem.
[Obrazek: BAP8Uuj.png]
[Obrazek: IeiW1Gp.jpg]
[Obrazek: RhNLBUn.jpg]
[Obrazek: JjCLkaQ.jpg]

@[Akaishi909] jeżeli występują jakieś problemy/pytania techniczne to należy pisać bezpośrednio do supportu CInstaller. Było to wałkowane.
Nie pracuję w CInstaller tak więc na takie i podobne kwestie techniczne mogę poradzić równie tyle mało co Ty - czyli nic, pozdrawiam! Smile

Wybacz, że tak napisałem, może to ciut zabawne ale właśnie tak jest Smile


RE: CInstaller - Akaishi909 - 17-10-2016 15:46

Zwykle support odpisywał max 24h ale po zadaniu tego pytania milczą już jakiś czas ;/


RE: CInstaller - Xevik - 21-10-2016 10:46

Jak u was z tymi stawkami USA..
U mnie największą było 1,60$, a najczęściej wpadają od 0,45 do 0,80.

Konwersja jest moim zdaniem bardzo dobra, ale stawki za USA mogłyby zacząć wpadać większe.

@edit Teraz jeszcze zauważyłem, że stawki za 1,60$ są z MAC-a.


RE: CInstaller - Akaishi909 - 21-10-2016 11:30

@[Xevik]

To działa tak, ktoś instaluje nasz program z reklamami. I jeżeli się nie zorientuje i zainstaluje cały to wpada nam ile była warta dana reklama. Załóżmy w 1 instalce tym razem ktoś ma 5 reklam i pierwsza jest za 1$ a reszta po 0.2$. Więc jeżeli zorientuje się, że coś jest nie halo i przerwie instalacje po pierwszej reklamie dostaniemy 1$, jeżeli nie kombajn jedzie dalej i tnie żniwo jak leci.


RE: CInstaller - full2000 - 23-10-2016 11:42

(21-10-2016 11:30)Akaishi909 napisał(a):  @[Xevik]

To działa tak, ktoś instaluje nasz program z reklamami. I jeżeli się nie zorientuje i zainstaluje cały to wpada nam ile była warta dana reklama. Załóżmy w 1 instalce tym razem ktoś ma 5 reklam i pierwsza jest za 1$ a reszta po 0.2$. Więc jeżeli zorientuje się, że coś jest nie halo i przerwie instalacje po pierwszej reklamie dostaniemy 1$, jeżeli nie kombajn jedzie dalej i tnie żniwo jak leci.

Dokładnie.

Pisząc prościej - wysokość stawek zależy od ilości zaznaczonych ofert podczas instalacji Smile


RE: CInstaller - Grubykesz - 26-10-2016 08:49

U was też dzisiaj linki z Cinstallera są blokowane przez przeglądarkę? Czerwona karta i napisy "na następnej stronie znajdują się szkodliwe programy". Czy tylko u mnie tak się porobiło?


RE: CInstaller - K239TURBO - 26-10-2016 11:43

Mam pytanie: jak dam nazwę na np photoshop to instalator będzię wyświetlał tą nazwę? Pytam bo mam 0 instalacji smutny


RE: CInstaller - radmatuszewski - 26-10-2016 12:03

(26-10-2016 08:49)Grubykesz napisał(a):  U was też dzisiaj linki z Cinstallera są blokowane przez przeglądarkę? Czerwona karta i napisy "na następnej stronie znajdują się szkodliwe programy". Czy tylko u mnie tak się porobiło?

Cinstaller zmienił domenę kilka godzin temu, żeby nie było tego problemu.


Ja z MAC'a z USA zawsze mam pobrania za 1,6$.


RE: CInstaller - full2000 - 26-10-2016 14:35

(26-10-2016 11:43)K239TURBO napisał(a):  Mam pytanie: jak dam nazwę na np photoshop to instalator będzię wyświetlał tą nazwę? Pytam bo mam 0 instalacji smutny

powinien Smile

(26-10-2016 08:49)Grubykesz napisał(a):  U was też dzisiaj linki z Cinstallera są blokowane przez przeglądarkę? Czerwona karta i napisy "na następnej stronie znajdują się szkodliwe programy". Czy tylko u mnie tak się porobiło?

Właśnie miałem pisać żebyś sprawdził dzisiejszego maila od CInstaller ale widzę że kolega wyżej już mnie uprzedził Smile