Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller - Akaishi909 - 08-10-2016 16:07

Dziwna sprawa, a próbowałeś tak na wariata wrzucić ten link jeszcze przez twittera albo jakiego bitly? Ja u siebie próbowałem na wszystkich bannerach (link do downloadu mam puszczony przez bitly) i wszystkie za każdym razem odpowiedziały prawidłowo =D


RE: CInstaller - Grubykesz - 08-10-2016 17:24

(08-10-2016 16:07)Akaishi909 napisał(a):  Dziwna sprawa, a próbowałeś tak na wariata wrzucić ten link jeszcze przez twittera albo jakiego bitly? Ja u siebie próbowałem na wszystkich bannerach (link do downloadu mam puszczony przez bitly) i wszystkie za każdym razem odpowiedziały prawidłowo =D

Nie próbowałem, ale na pewno sprawdzę. Smile


RE: CInstaller - aero2 - 08-10-2016 19:06

Czy ktoś już uzyskał chociaż raz pełną stawkę 2$ za instalację z United States w tym serwisie?Wink


RE: CInstaller - $Kamil$ - 08-10-2016 19:17

(08-10-2016 19:06)aero2 napisał(a):  Czy ktoś już uzyskał chociaż raz pełną stawkę 2$ za instalację z United States w tym serwisie?Wink

Klik


RE: CInstaller - Akaishi909 - 09-10-2016 09:22

No cóż chwilę temu miałeś download usa no ale jest. Zazdroszczę bo dwoje się i troje a same pobrania z sosnowca mam xD


RE: CInstaller - full2000 - 10-10-2016 17:42

(08-10-2016 19:06)aero2 napisał(a):  Czy ktoś już uzyskał chociaż raz pełną stawkę 2$ za instalację z United States w tym serwisie?Wink

@[aero2], przykłady pobrań z USA ($2) :

[Obrazek: 4908f14bc9fb4aecbf8d31999a99981c.png]

Smile


RE: CInstaller - Grubykesz - 10-10-2016 19:19

Napisałem ostatnio z takim małym problemem do supportu CInstallera i jaką dostałem odpowiedź? Otóż zostałem zaskoczony, bo przyjęli to poważniej niż myślałem. Mój link był sprawdzany cały weekend przez support i po tym czasie otrzymałem szczegółową odpowiedź na mój problem, wraz z całymi statystykami z ostatniego tygodnia (ilość pobrań, konwersja, ilość leadów). Na prawdę wielki plus dla supportu, oby tak dalej! Smile Śmiało można pisać również w języku Polskim, więc jest kolejny plus. Smile


RE: CInstaller - full2000 - 12-10-2016 09:32

(10-10-2016 19:19)Grubykesz napisał(a):  Napisałem ostatnio z takim małym problemem do supportu CInstallera i jaką dostałem odpowiedź? Otóż zostałem zaskoczony, bo przyjęli to poważniej niż myślałem. Mój link był sprawdzany cały weekend przez support i po tym czasie otrzymałem szczegółową odpowiedź na mój problem, wraz z całymi statystykami z ostatniego tygodnia (ilość pobrań, konwersja, ilość leadów). Na prawdę wielki plus dla supportu, oby tak dalej! Smile Śmiało można pisać również w języku Polskim, więc jest kolejny plus. Smile

Między innymi właśnie dlatego polecam CInstaller a nie jakiś inny serwis Smile

Mam do czynienia z solidną firmą z którą mam b.dobry kontakt Smile


RE: CInstaller - Akaishi909 - 12-10-2016 10:46

@[full2000]

Kolego najdroższy, jakim cudem pokazuje Ci skąd masz pobrania? (U Ciebie jest US, a ja mam tylko numery ip). To trzeba jakoś ustawić czy jak? Ułatwiłoby mi to sprawę gdyż mam coraz częściej pobrania, aż za całe 0.10$ to celowałbym w tamten sosnowiec, gdybym wiedział gdzie on leży =D


RE: CInstaller - full2000 - 13-10-2016 09:32

@[Akaishi909] po zalogowaniu do CInstaller wchodzę w zakładkę Reports -> Installs report następnie ustawiam sortowanie na wg. Commission.
Jeżeli robisz tak samo i nadal masz numery IP to proponuję pisać bezpośrednio na support cinstaller w celu rozwiązania problemu, pozdrawiam Smile