Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller - full2000 - 03-06-2016 21:55

(03-06-2016 15:02)bimber14 napisał(a):  Full daj refa bo albo ślepy jestem albo niewidomy.... Nie moge znalezc

Poszło na priv. Smile


RE: CInstaller - Witkacy - 05-06-2016 08:58

Można zrobić tak, żeby link do landing page był na domenie .com, a nie .pl ?


RE: CInstaller - full2000 - 05-06-2016 16:06

(05-06-2016 08:58)Witkacy napisał(a):  Można zrobić tak, żeby link do landing page był na domenie .com, a nie .pl ?

Myślę że tak. W tej sprawie należy napisać do supportu.


RE: CInstaller - full2000 - 14-06-2016 21:14

Pewnie większość z Was wie, że utrzymuję stały i dobry kontakt z administracją tego serwisu.

Po ostatniej rozmowie admin dał mi do zrozumienie że teraz w CInstaller powinno wychodzić lepiej.

Ja ze swojej strony zauważyłem że domeny są rzadziej blokowane ... Smile

Jak dla mnie jest to świetny moment na powrót do zarabiania w CInstaller.

Niedługo będziecie mogli zobaczyć starego, dobrego fulla w akcji na PPI Smile


RE: CInstaller - full2000 - 22-06-2016 08:43

Witam, z racji coraz mniejszej ilości wolnego czasu jestem zmuszony zaprzestać udzielania „pomocy” nowym osobom rejestrującym się z mojego polecenia (nie dot. programów revshare). Nie ukrywam że powodem takiej decyzji był także brak większej opłacalności prowadzenia takich działań. Pisząc prościej - dużo lepiej skupić się na zarabianiu, niż nauczać i liczyć na zarobki poleconych. Oczywiście będę udzielał odpowiedzi osobom, które do tej pory zarejestrowały się z mojego reflinku. Wszystkich pozostałych zapraszam do poradników. Dziękuję za dotychczasową współpracę ! Smile

@ Edit (24.07.2016) :
Jakiś czas temu pisałem o zaprzestaniu udzielania pomocy nowym osobom w PPI. Nie zmienia to faktu że oferta z 250 niszami nadal pozostaje aktualna - piszę to ponieważ kilka osób dopytało na priv. i słusznie. Zasady pozostają takie same jak wcześniej. Po rejestracji należy się zgłosić do mnie na priv. Następnie otrzymasz wiadomość zawierającą m.in. wspomniane nisze aczkolwiek to nie jest wszystko. Wiadomość zawiera stos. ważne informacje - potrzebne przy starcie z Pay Per Install. Poza tym ta sama wiadomość zawiera listę poradników oraz dostęp do zamkniętego folderu ze wskazówkami. Folder jest udostępniany tylko dla poleconych, także zapraszam. Zapytacie może skąd taka decyzja? Po krótkim przemyśleniu stwierdziłem że wysłanie po jednej wiadomości do osoby nie zajmie mi aż tak wiele czasu a komuś może się to bardzo przydać i przyczynić do wzrostu zarobków ! Smile

Serdecznie Pozdrawiam i Życzę Wysokich Zarobków! full

@ Edit (05.02.2017) :
Informuję że oferta mojej pomocy w zarabianiu na ppi została wznowiona w związku z czym zapraszam do rejestracji i kontaktu Smile


RE: CInstaller - iPlusOfficial - 11-08-2016 21:53

@[full2000] Możesz dokładniej wytłumaczyć jak działają stawki modulowane, czy lepiej napisać do supportu? Smile


RE: CInstaller - full2000 - 13-08-2016 09:43

(11-08-2016 21:53)iPlusOfficial napisał(a):  @[full2000] Możesz dokładniej wytłumaczyć jak działają stawki modulowane, czy lepiej napisać do supportu? Smile

Było ale pozwolę sobie odpisać ... Smile

Efekt stałych stawek jest taki że nie zaliczy Ci leada za osoby instalujące, które nie zaznaczą określonej ilości ofert w instalce. Należy napisać do supportu CInstaller że chcesz się przełączyć na stawki modulowane. Wtedy dostajesz leada nawet za pojedynczą, zaznaczoną ofertę podczas instalacji. Także jak ktoś jest niezadowolony z zarobków na fixed rates to może się odezwać i stestować revenue rates, wprowadzono całkiem spoko zmiany które zostały przetestowane! Smile

Jeszcze raz - podsumowanie :

Przejście z trybu stałych stawek na modulowane niesie za sobą takie korzyści że wszystkie leady będą Ci zaliczane, co prawda mogą się zdarzać mniejsze stawki jednak wtedy nie ma wymogu zaznaczania iluś tam ofert podczas instalacji. W tym celu należy napisać na support, można po PL że chcecie się przełączyć na stawki modulowane Smile

Serdecznie pozdrawiam. full Smile


RE: CInstaller - iPlusOfficial - 13-08-2016 14:59

Dzieki za odpowiedz. A po przelaczeniu na te stawki bedzie mozna wrocic do tych fixed?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: CInstaller - full2000 - 13-08-2016 15:52

(13-08-2016 14:59)iPlusOfficial napisał(a):  Dzieki za odpowiedz. A po przelaczeniu na te stawki bedzie mozna wrocic do tych fixed?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Tak, to wszystko jest kwestia uzgodnienia z Adminem CInstaller ... Smile

Z reguły proponują najkorzystniejsze (w danym momencie) rozwiązania.


RE: CInstaller - K239TURBO - 13-08-2016 19:29

O co chodzi w tym serwisie? Chodzi o to że umieszczam gdzieś linki i za każdą osobę która pobierze i zainstaluje jakiś program dostane za to kasę?